[2024] Czeskom - odczulanie i ogarnianie się

Tutaj prowadzimy swoje treningowe blogi. Triathlon, duathlon, kolarstwo - co kto lubi!
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1203
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

śr kwie 24, 2024 8:41 pm

Super relacja. Czekam na kolejną!
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 831
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

śr kwie 24, 2024 8:48 pm

Pięknie, pięknie! Gratuluję. Czas marzenie!
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1203
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

czw kwie 25, 2024 7:45 am

Przyjdzie czas i miejsce na sub 40 ;) graty
Czeskom
Posty: 113
Rejestracja: pn sty 03, 2022 2:14 pm

wt kwie 30, 2024 10:23 am

Dzięki, dzięki!

Niefartów ciąg dalszy.. kilka dobrych treningów zakończył sobotni postrzał, którego nabawiłem się wyciągając pudło z auta.. kurde, czuję się już jak jakiś dziadek; na każdym kroku muszę się pilnować :cry:
Trochę żal, że nie udało się zrobić treningu 8x 1km, po czułem moc, a jeszcze większy żal, że aktywna majówka przechodzi w sferę planowania przyszłego roku..

Przy okazji; wiem, że dopiero aerofitting powiedziałby, który kask dla mnie jest najlepszy, ale luźne pytanie: czy dużo zyskam zmieniając luźnego evade na dopasowanego specialized TT?
Czeskom
Posty: 113
Rejestracja: pn sty 03, 2022 2:14 pm

pt paź 11, 2024 6:13 pm

Od bardzo dawna nie udało mi się nic napisać, a trochę się działo..
Skrótowo więc nadrabiam:

- w moim triathlonowym hobby duży przełom nastąpił! Nie tylko poznałem najważniejsza osobę Forum (kto wie, czy nawet nie całego polskiego amatorskiego półświatka?), to jeszcze kupiłem od Niego piankę! Nie wiem, czy to jakaś pozostała po pierwszym właścicielu energia, czy brak rękawów, który odciąża moje słabiutkie rączki i skraca czas tejeden, czy może nowy zegarek do pary, ale na 2 starty tri w minionym sezonie 2x trafiłem na pudło. To, ze zawody były kameralne przecież nie mogło mieć aż takiego znaczenia ;)

- ze względu na klasycznie adehadowy pomysł studiowania kolejnego kierunku, prawie każdy weekend mam zajęty, co skutkuje bardzo oryginalnym planem treningowym..

- zamknęli mój ulubiony basen więc ciężej regularnie pływać, ale za to moja grupa pływacka się przegrupowała, w efekcie czego trafiłem do mocniejszej niż moje możliwości. Do tego świetny trener, który wywraca do góry nogami (chociaż z pozycja na razie nie walczymy za dużo..) moje pływanie. Pomaga mi szukać luzu w pływaniu i faktycznie już po pierwszym treningu z nim pierwszy raz przez 45min pływałem kraulem bez zatrzymania i zmęczenia! Na razie jest wolno, ale jestem pewien, ze z czasem przyspieszę.. a jeżeli nie, to tez nie szkodzi; takie pływanie daje dużo frajdy :)

- jestem pod opieka kardiologa (mialem kiedyś czestoskurcze) i holter wykazał, ze jednej nocy 60 razy serce mi się zatrzymało. Ponoć, jak ktoś sie duzo rusza, to się zdarza więc póki co nie ma mowy o rozruszniku, ale min. raz w roku będę musiał spędzać dzień z tym urządzeniem :( W styczniu czeka mnie próba wysiłkowa - zobaczymy, czy uda mi sie nadszarpnąć cierpliwość obsługi :)

- z treningowych ciekawostek coach Grzegorz zapodał mi w tym roku mnóstwo (jak na mnie) biegania, a pomimo tego kolana grzecznie pracują (regularność, stopniowe zwiększanie objętości i próbowanie zwiększania kadencji robią robotę). Za to rower dość słabo, liczę, ze w zimie uda się coś zbudować.

Będę się starał pisywać częściej, nawet jak tylko kilka osób będzie czytało, to nie szkodzi :)
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1203
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

ndz paź 13, 2024 9:16 am

Czeskom pisze:
pt paź 11, 2024 6:13 pm
- w moim triathlonowym hobby duży przełom nastąpił! Nie tylko poznałem najważniejsza osobę Forum (kto wie, czy nawet nie całego polskiego amatorskiego półświatka?), to jeszcze kupiłem od Niego piankę!

[...]

- jestem pod opieka kardiologa (mialem kiedyś czestoskurcze) i holter wykazał, ze jednej nocy 60 razy serce mi się zatrzymało.
I naprawdę nie powiązałeś tych dwóch zdarzeń?

pisz, będę czytał!
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Czeskom
Posty: 113
Rejestracja: pn sty 03, 2022 2:14 pm

ndz paź 13, 2024 10:44 am

kajet pisze:
ndz paź 13, 2024 9:16 am

I naprawdę nie powiązałeś tych dwóch zdarzeń?

pisz, będę czytał!

Eureka!! Obciążę Cię rachunkiem 🤪
pept
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 19, 2022 10:50 am

pn paź 21, 2024 12:41 pm

Przecież nie zawsze to jest takie oczywiste...
ODPOWIEDZ