Okazje okazje okazje

Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

ndz lis 20, 2022 9:50 am

Panowie, czy wie ktoś jak kupować w Huub? Sa teraz fajne promocje, chciałbym kupić sobie piankę i strój tri.
https://huubdesign.com/collections/huub ... 7469812819
Orientuje się ktoś jak przesyłka, clem itd?
Jak wypada rozmiarówka Huuba? Ja się waham między s i m.
Pozdrawiam ciepło z zaśnieżonych Kaszub
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

ndz lis 20, 2022 10:14 am

Hej Ola,

jedziemy na tym samym wózku bo ja akurat też rozglądam się za pianką na nowy sezon (Proszę śmiało podsyłać promocje;) Patrzyłem na HUUBa ale zakup w UK mnie trochę martwi, bo:
Wyczytałem w FAQ:
The basket on the HUUB website will show £0 Tax for any orders delivered outside the UK, but the total sale price remains the same.

Czyli od całości kwoty + koszt wysyłki doliczą Ci na poziomie firmy kurierskiej minimum polski VAT (a może jeszcze dodatkowo jakieś opłaty manipulacyjno-skarbowe). CŁA rzekomo nie ma;)
Mój ostatni zakup z UK (z innej firmy) tak się skończył i oszczędności wielkich nie było.

Dodatkowy problem robi się jak nie trafisz z rozmiarem lub dostaniesz jakiś egzemplarz, który trzeba zwrócić.. Tego nie ćwiczyłem ale zgaduję, że odzyskać zapłacony VAT pewno nie tak prosto?
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

ndz lis 20, 2022 10:24 am

No właśnie te wszystkie opłaty trochę mnie niepokoją, może koledzy z teamu ogarną i zamówimy coś grupowo.
Co do rozmiarówki chyba tripower handlowali Huubem, może się znają.
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

ndz lis 20, 2022 5:55 pm

Tak, Tripower ma Huuba w ofercie. Kupowałem u nich Varmana. Piankę polecam. Rozmiar przy 177cm i 74kg brałem M i jest super

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

ndz lis 20, 2022 9:43 pm

@olesia, Zdecydowanie omijać wysyłkę z UK jeżeli można. Z piankami jak szukałem dla koleżanki czegoś to widziałem że ceny również poszybowały mocno w górę. Ja z kolei czaiłem się na strój Hubba z pełnym rękawem, ale wychodzi to średnio. Strój od hubba mam w rozmiarze M i rozmiarówka jest taka dziwna nieco. Góra ok a na dole jakby krótkie te nogawki- tyle, że w niczym to nie przeszkadza . Mam HUUB Race Long Distance tri suit. Jakościowo jak dla mnie bardzo ok, minus że po pływaniu niestety na klatce nie leży jak należy, przynajmniej u mnie. Konkurencyjnie wybrałbym jedynie Martombike jak porównałem na żywo.
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

ndz lis 20, 2022 10:10 pm

Dzięki za porady. Napisałam do p. Maćka Żywka, nawet odpowiedź szybko dostałam (uwielbiam takich ludzi :) ). Model, który chciałam to raczej słabizna, doradził inne, modele z wyższej półki. Niestety, Tripower nie współpracuje już z Huubem (coś właśnie mało mają ich na stronie).
Jednak fakt, nie będę się rzucać na wysyłkę z UK. U mnie często trzeba coś wymienić i byłby problem.
Martombike średnio mi się podoba - mam 1 strój. Cienki jakiś i ta guma podklejona pod rękawkami wyrwała się już. Nie używałam stroju często.
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

pn lis 21, 2022 8:05 am

No właśnie, tak mi się wydawało że Tripower już nie ma w ofercie (a tak byłoby najłatwiej podjechać, pogadać i kupić...).

@robertino - dzięki za opinię bo ja też "trochę" myślę o Varmanie vs Orca Apex.

Trochę przecenionego huuba w dobrych cenach znalazłem ww sklepie sportano.pl (niestety nie znam...)
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

pn lis 21, 2022 10:39 am

Jeżeli chodzi o wiarygodność wspomnianego sklepu to obaw nie ma. Brałem niedawno coś z tej strony i bez problemu. Z resztą sam Pudzian był na otwarciu sklepu stacjonarnego. :lol:
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

pn lis 28, 2022 11:47 am

Potwierdzam;) w końcu zamówiłem u nich varmana i przysłali szybko i sprawnie.
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

wt lis 29, 2022 10:00 pm

endi8888 pisze:
pn lis 28, 2022 11:47 am
Potwierdzam;) w końcu zamówiłem u nich varmana i przysłali szybko i sprawnie.
Dobra ta pianka? Co ma wspanialego? :)
ODPOWIEDZ