ITT w Polsce

Tutaj omawiamy przyszłe imprezy multisportowe, biegowe, kolarskie, pływackie
Awatar użytkownika
Szajba
Posty: 492
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:04 pm

wt paź 19, 2021 9:08 pm

Posiada ktoś jakieś mniej lub bardziej wiarygodne informacje dotyczące planowanych na 2022 rok wyścigów ITT w Polsce?
Pytam bo wciąż nie umiem pływać :lol:
Biorę wszystko powyżej 10km, jednak najchętniej w okolicach 40km i więcej
When you have to shoot...Shoot! Don't talk

https://www.strava.com/athletes/11696370
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

czw paź 21, 2021 1:30 pm

Ahoj Szajba,
ja słyszałem o takich imprezach na czas w tym sezonie (kolejność przypadkowa) - może coś podpasuje:
Czasówki na Torze Poznań
Szybka dycha - puszcza Niepołomicka
Roadmaraton - czasówka w Żmigrodzie
Chrośna Cycling Challenge
Mistrzostwa Polski Masters w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - Sokołów Podlaski


czy będą w przyszłym sezonie to nie wiem.

Jeśli znajdą się lepiej poinformowani - proszę uzupełniać listę. Mnie też temat interesuje.


P.S. Jeszcze Duathlony są bez pływania...
P.S.2 Do sezonu jeszcze się Pan może nauczyć...
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

pt paź 22, 2021 10:41 am

P.S. 3 A rower ustawiony pod UCI legal? :) Bo czasem możesz się zdziwić, że na wycieczkę pojedziesz.
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

pt paź 22, 2021 12:57 pm

Nie wiem jak to z tym UCI legal jest wszędzie ale np. na imprezie pt. Mistrzostwa Polski Masters w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - Sokołów Podlaski
startował mój kolega na zwykłej triathlonówce bo była kategoria dla amatorów - tam dopuszczone były wszelkie rowery... Of course kategoria mastersów musiała mieć zgodne z przepisami.

Tak więc warto sprawdzać.
lola
Posty: 209
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:40 pm

pt paź 22, 2021 5:36 pm

Śniadanie Mistrzów (naczas.com) - było w 2021, pewnie będzie w 2022.
Kowary-Okraj też pewnie będzie.
A tak w ogóle- jaki region?

Wysłane z mojego SM-A725F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Szajba
Posty: 492
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:04 pm

pt paź 22, 2021 8:34 pm

endi8888 pisze:
czw paź 21, 2021 1:30 pm
P.S. Jeszcze Duathlony są bez pływania...
P.S.2 Do sezonu jeszcze się Pan może nauczyć...
Chyba wolę słabo popłynąć i jeszcze słabiej pobiec niż słabo pobiec, jeszcze słabiej pokręcić i ... i bardzo słabiej pobiec raz jeszcze :lol:
Nie wiem jak Pan, ale ja nieustająco trwam w zamiarze bycia triathlonistą przez duże S, równie duże B i niemniejsze R
FireTriFighter pisze:
pt paź 22, 2021 10:41 am
P.S. 3 A rower ustawiony pod UCI legal? :) Bo czasem możesz się zdziwić, że na wycieczkę pojedziesz.
Ma się rozumieć ;) Sześć centów od BB do nosa siodła, osiemdziesiąt sześć od siodła do końca manetek. Po zdemontowaniu bidonu ze sterów jestem, mam nadzieję w 100% zgodny z UCI.
Kąty siodła, padów i lemondki w zalecanym zakresie.
lola pisze:
pt paź 22, 2021 5:36 pm
A tak w ogóle- jaki region?
Najchętniej północno wschodnia Polska, ale w ostateczności może być Beskid. Lokalizacja nie ma większego znaczenia o ile będzie to jakiś sensowny dystans
When you have to shoot...Shoot! Don't talk

https://www.strava.com/athletes/11696370
Awatar użytkownika
Maciej z NT
Posty: 216
Rejestracja: wt lis 05, 2019 6:25 pm

sob paź 23, 2021 11:55 am

Cześć Szajba,

1. Wtorkowe czasówki Tor Poznań - rozpoczynają się już od końca kwietnia w wersjach 12,3 km 16 km i 20,4 km i skończyły się niedawno. W tym roku byłem tylko 3 razy. I na Mistrzostwa ITT też nie dojechałem ;-( Poziom bardzo wysoki. Często był Kacper Gieryk czy Marcin Białobłocki ale i lokalni z mojej gminy wygrywają. Ale trzeba mieć wiadro Watów pod nogą. Często łamią avg 50 km/h z moimi 41-43 jestem w 3/4 stawki. Czesto rozgrzewka trwa dłużej niż rywalizacja.

2. Raz albo 2 razy w roku na poligonie w Biedrusku pod Poznaniem leci czasówka nówka asfalt ok 20 km. (na powrocie jest pod lekki podjazd ale mega boli)

3. Czasówka w Żmigrodzie też WLKP - raz byłem w ramach zastępstwa za kumpla z NT - ale lał deszcz

4. Czasówka lub parami w Krzywinie WLKP - bardzo chwalona ale nigdy nie byłem.

5. Hit sezonu na Azaliowej w NT - Mistrzostwa NT w jeździe godzinnej na torze w Pruszkowie (2021 - 42,3 km , 2020 - 41,7 km 2019 - 38,8 km)

pozdr z NT
Awatar użytkownika
Szajba
Posty: 492
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:04 pm

pn paź 25, 2021 12:11 am

Czołem Macieju
Nie ukrywam, że liczyłem na Twój odzew w temacie :)
Nie planuję startów w czasówkach by odbierać uczestnikom medale na które w pocie czoła przez cały rok pracowali :D Ot chcę się sprawdzić w nowej dyscyplinie i o ile uda się wrócić do formy z ubiegłego roku, zobaczyć co uda się wykręcić z 370W przez 20 minut.
We wtorek melduję się na Torze w Poznaniu, wcześniej dam znać który to wtorek będzie, może się razem pościgamy a może i jakiś izotonik pęknie :D
Pruszków bardzo chętnie ale tylko na własnym rowerze, ostre koło to nie moja bajka, nie mam czasu na rekonwalescencję.
Gdy tylko będziesz znał jakieś konkretne terminy zawodów, czy to u siebie czy gdzieś w kraju, proszę wrzucaj tu info. Może ja skorzystam, a może ktoś inny
When you have to shoot...Shoot! Don't talk

https://www.strava.com/athletes/11696370
ODPOWIEDZ