Aplikacje do treninowania indoor

Triathlon i duathlon, kolarstwo, jazda na czas
lola
Posty: 209
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:40 pm

śr lis 27, 2019 4:39 pm


Michu pisze: mam Garmina 735xt i Tacxa flow smart
Z trenazerami smart nie mialem do czynienia, ale wpadla mi apka na Garmina o nazwie Trainer Genius. Mozliwosc programowania do zegarka i wykonania treningow wg mocy trenazera.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka



lola
Posty: 209
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:40 pm

pt lis 29, 2019 10:53 am

Pytanie o PowerPeaks. Trainerroad pokazywal podsumowanie kazdej sekcji (czas, moc, tetno). Jest takie podsumowanie w PowerPeaks? Mi udalo sie tylko diagram znalezc, bez dokladnych cyferek.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Willi
Posty: 607
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:46 pm

śr gru 04, 2019 7:58 pm

To ja tak
-jak mogę w domu to filmy
-jak nie mogę w domu i idę do komórki uciech cielesnych, a tam nie mam zasięgu WiFi to spokojne tlenowe jazdy kręcę przy filmach z aplikacji Tacx, które jadę na trenażerze, automatycznie zmieniającym moc i jest to trochę bardziej jazda przypominająca normalną jazdę na zewnątrz.Interwały to trenażer z manetką i kolekcja DVD z muzyką jestem na pozycji Mayday, za tydzień planuję Kraftwerk -Minimum Maximum, trochę tej muzyki jest zimę przekręcę. Nie robię interwałów na automacie bo nie jestem tego gów....sparować by działało poprawnie są przekłamania na mocy pomiędzy licznikiem a trenażerem który zaniża moc i normalnie nie jestem w stanie dokręcić ciężkich treningów, może nad tym popracuję jeszcze.
120
Posty: 135
Rejestracja: wt lis 05, 2019 10:18 pm

śr gru 04, 2019 9:32 pm

A masz wczytany do aplikacji i trenażer i pomiar?

Mi też się to rozpływało bo aplikacji miałem sam trenażer a na liczniku pomiar.
Teraz jest dużo lepiej stabilniej i nie muszę ręcznie mocy korygować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Willi
Posty: 607
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:46 pm

czw gru 05, 2019 8:26 am

Z TP zadania są przesyłane do licznika i licznik kieruje trenażerem, szczerze to nie miałem czasu jeszcze się tym pobawić, idzie trochę wolnego może to dopracuję.
hobbes
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 20, 2019 12:56 pm

śr gru 25, 2019 8:09 am

Od 2 lat 80% mojego roweru to Zwift. Większość treningów rozpisuje jako custom workouts - i jeżdże w trybie ERG. Często jest tak że nie patrzę w ogóle na Zwift tylko oglądam Netflixa czy YT. Czasami zadaje sobie pytanie czy muszę za Zwift płacić - ale jednak się przydaje: czasami wystartuje sobie w zawodach, na długie jazdy w trybie free (bez ERG) też mi się dobrze jeździ mam 5x większą motywację niż bez niego.
Triangle Sports
swimcoach.pl
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 31, 2019 1:19 am

czw sty 02, 2020 9:00 pm

superfrog pisze:
pn lis 25, 2019 11:13 am
Jest chiński Onelap, coś jak Zwift. Szerzej dyskutowany na szosa.org.

Aktualnie używam TR, ale planuje jakiś plan przepisać sobie na PowerPeaks. Jest to mocno rozwijany polski klon TR, aktualnie bez planów i aktywności. Ma wygodny edytor do tworzenia treningu. Ktoś miał styczność? Ktoś chętny do wymiany stworzonych treningów?
hej mam pytanie czy TR to program kompletny pod triathlon chodzi mi o to czy wszystkie dyscypliny są dostępne jako plan treningowy ?
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz.
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

pt sty 03, 2020 8:31 am

tak, mają plany pod tri, ale główny nacisk jest na rower. Jak chcesz, to mam miesiąc free. Wyślij mi mail, którym potem się zarejestrujesz i będziesz mógł przez miesiąc używać za darmo. Ocenisz, czy Ci odpowiada.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
swimcoach.pl
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 31, 2019 1:19 am

pt sty 03, 2020 10:26 am

robertino pisze:
pt sty 03, 2020 8:31 am
tak, mają plany pod tri, ale główny nacisk jest na rower. Jak chcesz, to mam miesiąc free. Wyślij mi mail, którym potem się zarejestrujesz i będziesz mógł przez miesiąc używać za darmo. Ocenisz, czy Ci odpowiada.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Cześć,
okazuje się, że też dostałem z trenażerem kod ale nie wiem czy to dobry pomysł ten program.
Szukam jakiegoś konkretnego gotowego programu powiedzmy coś bardziej ambitnego możecie coś polecić ?
Pływanie mam powiedzmy ogarnięte bo jestem instruktorem natomiast resztę chce poprawić ;-)
Pozdrawiam !!!
Awatar użytkownika
weekendowy
Posty: 157
Rejestracja: śr lis 06, 2019 9:57 am

pt sty 03, 2020 11:06 am

Masz również gotowe plany na Training Peaks dobrane do objętości na jaką możesz sobie pozwolić
ODPOWIEDZ