Canyon - kod rabatowy

Triathlon i duathlon, kolarstwo, jazda na czas
kerech
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 12, 2019 9:41 am

wt mar 31, 2020 10:38 am

Cześć,
Nie jestem mocno aktywnym użytkownikiem forum, aczkolwiek czytam Was codziennie ;)
W zeszłym roku kupowałem Canyona. Wczoraj przesłali mi kod rabatowy 5% na następny zakup z okazji "rocznicy" ;) Jako, że nie planuję zakupów a kod jest ważny do 30.06 - szkoda, żeby się zmarnował.
Jeśli ktoś planuje zakup - dajcie znać - wyślę kod na priv. Zakładam, że jest jednorazowy więc kto pierwszy ten lepszy.
Poniżej zasady wykorzystania jakie dostałem:

kod rabatowy jest ważny do 30/06/2020 do godziny 23:59. Nie może być używany w połączeniu z innymi kodami rabatowymi. Nie może być używany do zakupu rowerów z oferty Factory Outlet. Nie może być zastosowany w przypadku złożonych wcześniej zamówień. Może być zastosowany tylko do zakupu produktów znajdujących się w ofercie. Sprzedaż kodu jest zabroniona. Kob obniża również koszt wysyłki i opakowania Bike Guard.
Olgierd
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 08, 2020 11:35 am

pn cze 08, 2020 11:59 am

Cześć!

Poszukuję informacji na temat kodów rabatowych do Canyon'a ponieważ postanowiłem zamówić sobie taki rower i moje starania zaprowadziły mnie na, właśnie, to forum. Czy Twój piękny, altruistyczny, pomysł podzielenia się kodem jest wciąż aktualny? Może ktoś mnie już ubiegł? :(

Olgierd
Blade
Posty: 8
Rejestracja: sob lis 09, 2019 9:33 am

czw lip 23, 2020 10:54 pm

Up!
Widział kto kod rabatowy na canyona,
dwa chce kupić i mi za drogo :P
ODPOWIEDZ