Plan pływacki dla triathlonistów

Pływanie w triathlonie, open water
tomek
Posty: 8
Rejestracja: sob mar 07, 2020 9:08 pm

pt paź 02, 2020 10:34 am

Wypuściliśmy ostatnio plan pływacki dla triathlonistów ;)

Plan pływacki dla triathlonistów został przygotowany z myślą o średnio-zaawansowanych i zaawansowanych Zawodnikach, szykujących się do zawodów na średnim i długim dystansie. Program trwa 16 tygodni i został stworzony dla ambitnych osób, który chciałyby solidnie popracować nad swoim pływaniem w okresie przygotowawczym. Średni kilometraż wynosi 12200 metrów tygodniowo, podzielonych na 3 do 4 jednostek treningowych. W przypadku klasycznego polskiego układu sezonu praca z planem może obejmować okres od listopada do lutego czy od stycznia do kwietnia. Bazujemy na klasycznym modelu periodyzacji, a program obejmuje 4 fazy. Pierwsza z nich to wdrożenie ze sporą dawką pływackiego ogólnorozwoju, następnie pracujemy nad jak najlepszym wzorcem technicznym, by na tej podstawie zintensyfikować, a potem wydłużyć zadania treningowe. Po ukończeniu planu z powodzeniem można go powtórzyć lub zastosować w skróconej wersji w okresie bezpośredniego przygotowania startowego, pomijając pierwsze 4 tygodnie. Jako bonus dodajemy sprawdzone schematy tygodnia przedstartowego :)

Dobry plan treningowy nie zastąpi dobrego trenera, ale z powodzeniem może trenera średniego. A my dołożyliśmy wszelkich starań, żeby plany treningowe Trinergy były bardzo dobre!!! Wszystkie informacje znajdziecie w linku poniżej, jeśli pojawią się jakieś pytania to chętnie odpowiem!

http://trinergy.pl/plan-treningowy-plywanie
pozdrawiam
Tomek Kowalski
www.trinergy.pl
IG @kowalski.coach
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

pt paź 02, 2020 10:44 am

Mam nadzieję, że @KamilN będzie relacjonował postępy na bieżąco :)
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
Willi
Posty: 607
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:46 pm

pt paź 02, 2020 3:31 pm

Moim skromnym zdaniem wszystkie plany dla osób które nie umieją technicznie pływać są .... ja największe postępy robiłem długimi pływaniami, jak pracować nad techniką to tylko z trenerem który będzie korygował postawę na bieżąco.
ODPOWIEDZ