Podcasty

Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

wt lis 05, 2019 7:43 pm

Wpisujcie podcasty, których lubicie słuchać w czasie treningów i nie tylko. W językach wszelakich.

Moja lista:
  • Tripower Podcast Maćka Żywka - zawsze przygotowany, bez pitu pitu, konkrety i ciekawie, do tego ten aksamitny głos...
  • TriGapa - towarzysz redaktor zawsze w formie. Zawsze.
  • That Triathlon Show Mikaela Erikssona - tutaj wszystko jest sprawdzone, nie ma sprzedawania marketingowej ściemy i powtarzania tego, co twierdzą producenci sprzętu. Facet czyta opracowania naukowe, zagłębia się w nie, opowiada w sposób przystępny, i ma gości znających się na temacie; różne trenerskie sławy jak Joel Filliol są tutaj regularnymi gośćmi.
  • Ask a Cycling Coach gości z Trainerroad - na początku wydawał mi się trochę hermetyczny, tematy czasem mniej interesujące typu technika jazdy na MTB, ale chemia między trzema (aż) prowadzącymi powoduje, że od strony rozrywkowej jest naprawdę spoko. Po jakimś czasie zaczynasz tę ekipę lubić, rozumieć ich insiderskie żarty. Ostatnio byli w Kona i sporo o Kona opowiadają. Odcinki także na youtube w każdy czwartek na żywo, u nas jest wtedy chyba ok. 18.00
  • Tower 26 Be Race Ready Podcast - genialny podcast o pływaniu w triathlonie. Genialny, bo Tower 26 szefuje jeden z najlepszych trenerów w tej dziedzinie (pływa u niego m.in. Cameron Wurf i Lucy Charles), a prowadzącym jest Jim Lubinski, jeden z najzabawniejszych gości w tri. Odcinki także na youtube. Niestety trochę są nieregularni, ale tak raz na 3-4 tygodnie coś się ukazuje.
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

wt lis 05, 2019 9:31 pm

Ja dodam: https://www.runforest.pl/category/runforest-podcast/ głównie pływackie sprawy ale nie tylko. Warto czasami posłuchać.
120
Posty: 135
Rejestracja: wt lis 05, 2019 10:18 pm

wt lis 05, 2019 10:30 pm

Jest jeszcze Kropka nad M

Sporo odcinków czasami nawet fajni goście niestety prowadzący często spięty i nie przygotowany do rozmów.
scott_mtb
Posty: 434
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:27 am

śr lis 06, 2019 11:45 am

Tricast FM - Filipa Szołowskiego ... te wszystkie podcasty uratowały mi zycie w ubiegłym sezonie spędzonym w piwnicy bez gniazdka z prądem :lol:
lola
Posty: 209
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:40 pm

śr lis 06, 2019 3:21 pm

Oto moje. Troche branzowych, troche publicystycznych, troche sportowych. Z tymze slucham glownie w samochodzie.Obrazek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

czw lut 18, 2021 6:02 pm

Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
trzmiel
Posty: 150
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 1:16 pm

pt lut 19, 2021 1:30 pm

"Sposoby mistrzów – Poznaj filozofię życia open balance"
na oficjalnym profilu na fb - Garmin Iron Triathlon!

https://fb.watch/3Lq5xBqL42/
ODPOWIEDZ