AlieEkspress

RafałM
Posty: 215
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:00 pm

czw lis 21, 2019 8:20 pm

Czy coś tam kupujecie, dlaczego, czy warto itp. itd. Była kiedyś na xtri dyskusja odnośnie kasków od Chińczyków ale ja zastanawiam się jak wygląda sytuacja z innym sprzętem sportowym. Opony Conti za 15 zielonych, pomiar mocy (lewe ramię korby) za 200 zielonych. Wiem, że brak gwarancji, mogą nałożyć cło może jakość trochę inna ale jednak cena kusi :-) Nie są ta już tak super promocje jak było kiedyś ale dalej cena niższa niż u nas.
120
Posty: 135
Rejestracja: wt lis 05, 2019 10:18 pm

czw lis 21, 2019 10:11 pm

Ja kupiłem 2 kaski oreo - jeden nie pasował strasznie dziwny kształt.
Można powiedzieć ze nikomu nie pasował do dzisiaj leży w garażu.
Jeśli chodzi o materiał to ciężko powiedzieć jak nie miało się szlifa ale wykonanie ok.

Kupiłem 2 pary okularów i je polecam.

Kupiłem zestaw narzędzi - klucz do kasety, suportu, bacik wyciskacz do łańcucha - ale nie używam bo serwisuje rower w serwisie u znajomego - ale mam :)

Ogólnie mimo sporej ilości zakupów mam obawy przed zakupem droższych rzeczy na które przydała by się gwarancja.
Ale jestem fanem zakupów na Ali tanich rzeczy typu uchwyty do lamp, lamp (lampy polecam) Drobne narzędzia których i tak nie używam. :)



Kuzyn kupił 2 ramy 2 zestawy kół cały osprzęt i jest zadowolony tylko raz za ramę zapłacił VAT reszta przyszła bezkosztowo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

czw lut 18, 2021 10:45 am

Teoretycznie zrobiła się teraz mała nagonka na zakupy z aliexpress, ale wychodzi na to, że nawet z GB mogą być dodatkowe koszta.

Mnie na chwilę obecną raz dołożono opłatę, za klucz dynamometryczny, którego używałem do Vectorów 2. Wyszło więc tak średnio.

Niedawno nabyłem akcesoria do GoPro, nieco części i narzędzi do roweru. Wszystko bez problemu.

W chwili obecnej czekam na stroje do tri, kolega kupił i jakościowo ok, ale w panelu użytkownika pojawiła się dziwna informacja o przedłużeniu czasu wysyłki. To samo tyczy się obręczy karbonowych.

Ze strojem jeżeli będzie jakiś problem to obecnie Decathlon pewnie szykuje się do nowej kolekcji bo promka na stroje wpadła.

W chwili obecnej zastanawiam się nad pistoletem do masażu. Zastanawiałem się również nad ramą czy obręczami, trochę więcej powertowałem Yoeleo, ale nas obsługuje magazyn w dojczlandzie. Ceny podbite, ale moim zdaniem bardzo konkurencyjnie co do znanych molochów.

Kaski obecnie jedna marka zalewa nasz rynek, a przecież to chińczyki w czystej postaci.
Awatar użytkownika
Ariel
Posty: 102
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:37 pm

pn mar 08, 2021 5:48 pm

Zawsze sa magazyny w europie :-)
Właśnie dotarly moje karbonowe koła xD mam nadzieję ze nie zabije sie na nich


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ