Był ktoś na tej sztuce....

Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

wt maja 11, 2021 9:48 pm

....o triathlonie oczywiście
https://biletyna.pl/spektakl/Triathlon- ... i-z-Zelaza

Chcemy iść :)
Awatar użytkownika
KamilN
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 05, 2019 6:04 pm

wt maja 11, 2021 11:19 pm

podobno sztuka całkiem fajna i dlatego kilka lat temu chciałem ją obejrzeć, kupiłem bilety dla 4 osób, ale na maksymalnie tydzień przed spektaklem go odwołali. tłumaczenie było jakieś mgliste, ale sądzę że wynikało to z tego, że sala była za mało wypełniona, bo następnego dnia czy dwa dni później w innej miejscowości grali. były też problemy z odzyskaniem kasy, tzn za sam bilet bo kilku mailach i dłuższej chwili oddali, ale było jeszcze kilkanaście złotych opłaty transakcyjnej, której nie chcieli oddać. kilka paragrafów, mail i cała kasa wróciła. na facebooku na stronie wydarzenia była też dyskusja i w sumie było to śmieszne, bo zebrała się jakaś grupa fanów, która broniła "gwiazd", że powinniśmy się cieszyć że chcieli u nas grać i nietaktem jest żądanie zwrotu pieniędzy nie mówiąc już o opłacie transakcyjnej i jak tak się zachowujemy to nic dziwnego, że gwiazdy nie chcą występować przed olsztyńską publicznością. jak się uda to powinnaś być zadowolona, tak mówią inni, a jak się nie uda to i tak będzie komedia z odzyskiwaniem pieniędzy.
Triathlete - A person who doesn't understand that one sport is hard enough!
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

śr maja 12, 2021 7:21 am

Trochę się zmartwiłam tym co piszesz mam jednak nadzieję, ze spektakl będzie. Aktorzy teraz mieli posuchę. Z drugiej strony to chyba aż takie gwiazdy nie będą 😁 mnie bardziej interesuje treść a nie aktor z serialu 😁
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

śr maja 12, 2021 12:44 pm

Byłem!
Polecam, komedia więc musi być dobre!
ODPOWIEDZ