COVID - powikłania i nieprzewidziane komplikacje

Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

sob lis 20, 2021 1:04 pm

olesia pisze:Dziś się dowiedziałam, że kolega z teamu, dzik nad dziki, 2 tydzień leży z covidem strasznym i ledwo żyje. On nigdy na nic nie chorował, nawet na katar.
Nie ma żartów. Trzymajcie się!
Obrazek pozdrowienia, niech się trzyma


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

sob lis 20, 2021 4:42 pm

olesia pisze:
sob lis 20, 2021 12:45 pm
Dziś się dowiedziałam, że kolega z teamu, dzik nad dziki, 2 tydzień leży z covidem strasznym i ledwo żyje. On nigdy na nic nie chorował, nawet na katar.
Nie ma żartów. Trzymajcie się!
Kolega zaszczepiony (Astrą) też przeleżał ponad tydzień, czuł się paskudnie, gorączka i niemoc.

Tuż przed jego zachorowaniem spędzałem z nim po kilka godzin dziennie przez 3 dni w małym, rzadko wietrzonym pokoiku. U mnie zero objawów i chyba w ogóle od niego tego ujostwa nie złapałem, bo 10 dni później obie moje córki miały ujemne wyniki testu PCR. Jestem zaszczepiony Moderną.

Oczywiście w tym wszystkim jest pewnie duża doza czynnika losowego (genetycznego itp.).
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

sob lis 20, 2021 5:10 pm

Oczywiście, że nie ma reguły. Ja to raczej Rusek jestem, nawet trenerka nie wiedząc, że ma covid, a miała trenowała z nami. Kolega zachorował, ja nie.
Ja szczepiona Pfizerem, już Ministerstwo na 3 dawkę zaprasza :).
W szale ilości zachorowań boję się trochę o przyszły sezon. :cry:
Awatar użytkownika
Szajba
Posty: 492
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:04 pm

pn gru 06, 2021 3:58 pm

Hmm, jak miałem się szczepić to czasu brakło, gdy czas się znalazł to go w łóżku z Covidem spędziłem i szczepienie zbędnym się wydaje. Tak więc nie jestem za ale i przeciw nie jestem.
W związku z tym do poczytania, ale zaznaczam że po żadnej stronie nie stoję ;)
https://www.ahajournals.org/doi/abs/10. ... 8cfKE0YjJc
When you have to shoot...Shoot! Don't talk

https://www.strava.com/athletes/11696370
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

pn gru 06, 2021 4:32 pm

Ostatnio sytuacja się mocno zaczęła komplikować. A poprzednie obostrzenia stają się bardzo kontrowersyjne.

Rozpatruję już przyjąć 3 dawkę by spokojnie trenować , mieć na rok czyste papiery i w sumie dla zdrowia. Do tej pory byłem tylko ciągle podejrzany.

Wysłane z mojego moto g(9) power przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ