Strój triathlonowy

Awatar użytkownika
Blackowa
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 15, 2023 4:22 pm

pt maja 19, 2023 3:33 pm

FireTriFighter pisze:
pt maja 19, 2023 7:25 am
Udane modele ma Martombike, wkładka bardzo fajna jeżeli chodzi o rower na biegu nie poczujesz dyskomfortu.
Dzięki ;) A jak powiem, że styloowa mi się nie podoba to bardzo zgrzeszę? :D Załuję, że nie zapytałam się z jakiego sklepu jest pan, który miał swoje stoisko na duathlonie w Czempiniu... Wielki wybór mial kombinezonów zarówno męskich jak i damskich. Dobrej jakości materiał i pielucha wydawała się też spoko (chociaż tu się nie znam jeszcze).
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

pt maja 19, 2023 5:41 pm

Nie zgrzeszysz.

Stylówa jest ważna, jednak jakość też robi swoje. Szczerze mogę również polecić stroje Huub oraz Castelli. Jednak oczywiście wraz z jakością cena idzie w górę.
Awatar użytkownika
Blackowa
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 15, 2023 4:22 pm

pt maja 19, 2023 7:43 pm

Dzięki wielkie :) Już też zaczęłam patrzeć po firmach ( przegladałam zdjęcia zawodów i sprawdziłam nazwy :D ). Damskich strojów jest znacznie mniej. No i uparłam się, że chcę z rękawkiem, żeby się nie poocierać podczas biegu. A widzę, że większość jest bez rękawków :( Mam nadzieję, że znajdę... a potem zostanie mi do szukania rower :o
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

pt maja 19, 2023 9:05 pm

Proponuję zacząć od roweru :), strój to tylko detal :) Ważny, ale...
My klubowe mamy z Verge. Można samemu zaprojektować kolor i wzór.
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

sob maja 20, 2023 10:28 am

A jak roweru jeszcze nie ma to od tego trzeba zacząć. Lepiej dobierać strój do roweru niż odwrotnie!
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

sob maja 20, 2023 2:57 pm

Najlepiej zacząć trenowanie. Szukanie stroju jak roweru się nie ma....oryginalny pomysl
Awatar użytkownika
Blackowa
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 15, 2023 4:22 pm

śr maja 24, 2023 1:01 pm

Trenuję. Na tyle ile potrzebuję, do startu w tym roku. W przyszłym roku chcę skupić się na zawodach głównie TRI, a nie tylko ultra. W tym roku zaliczylam duathlon na skromnym rowerze z Deca i czeka mnie jeden start na moim podwórku w triathlonie. Nie mam ochoty na bieganie w pieluszce, ktora jest grubości kanapki, stąd było moje pytanie o strój. O rower też się będę pytać w innym wątku ;)
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

śr maja 24, 2023 10:25 pm

Typowe stroje triatlonowe nie mają grubej pieluchy, kolarskie już tak i trudno w nich potem biegać.
Te verge serio są fajne, materiał mocny, ale nie gruby.
Martombike mi trochę się przejadł - co druga dziewczyna na zawodach ma taki :)
Sama szukam teraz całego czarnego, chcę dać tylko logo klubu i imię na stroju.
Awatar użytkownika
Blackowa
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 15, 2023 4:22 pm

czw maja 25, 2023 7:26 am

Martombike mi nie pasuje :D nie podobają mi się te stroje :D Przez to mi to szukanie nie idzie :roll:
Awatar użytkownika
KamilN
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 05, 2019 6:04 pm

czw maja 25, 2023 11:06 pm

ja po kilku próbach zostałem przy stroju castelli z racji wkładki, która z moim zadkiem i siodełkiem ISM najlepiej się dogadały. Jest tam mniejsza wkładka, ale na IM dała radę, tylko jest szersza niż minimalistyczne z innych strojów w których krawędź idealnie się układała tam gdzie nie powinna i powodowała otarcia.
Triathlete - A person who doesn't understand that one sport is hard enough!
ODPOWIEDZ