Trening dla zupelnie poczatkujacego w triatlonie

Wszystko, co dotyczy treningu więcej niż jednej dyscypliny
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

pn wrz 13, 2021 6:33 pm

Sądzę, że teraz jest niemal idealny czas właśnie na rozpoczęcie współpracy z trenerem. Dlaczego?

Ponieważ właśnie teraz jest dobra pora by Ciebie ocenić i ustalić jakieś proste założenia. Wybadać słabe i mocne strony, wykonać wideoanalizę pływania bo z tym na odległość zawsze będzie jakiś problem. Do tego trener również pewnie Ci podpowie co lepiej byś miał na swój pierwszy sezon ze sprzętu tak byś nie utopił w ciemno i niepotrzebnie pieniążków.

Jest czas zrobić to teraz na bardzo spokojnie bo jak teraz przesadzisz to w kolejnym roku mogą być problemy. Do tego trener pozna Cię lepiej i rozpiski będą nieco bardziej pod Ciebie niż rzeźbienie w sposób uogólniony. A właśnie na tym Ci w pewnym sensie zależy.

Do Inspiration generalnie mam mieszane uczucia, bo za taką kasę to każdy kogo znam kto u nich trenuje powinien być zadowolony, a bywa bardzo różnie. Sama rozpiska oczywiście daje dużo, ale życie weryfikuje i Ty też musisz wykazać się zaangażowaniem, by jednak realizować zadania.

To gdzie mieszkasz jak widzisz też ma spory wpływ. Małe miasteczko, więc może sprawnie uda Ci się wyjechać i trenować na zewnątrz na rowerze. Mimo to jeżeli jesteś zdecydowany na kilka lat w tri to zestaw szosa, pomiar mocy, trenażer, zegarek możliwie szybko pozwolą Ci rozwinąć skrzydła niebotycznie szybko.
KRS
Posty: 20
Rejestracja: czw lis 14, 2019 10:20 am

czw wrz 16, 2021 1:50 pm

david pisze:
pn wrz 13, 2021 2:27 am
Hej. Mam 28 lat

Gdzie moge wykupic plan lub prowadzenie przez kogos ? Prosze o polecenie kogos lub gdzie dostepne sa takie plany? Plan, prowadzenie na 6-9 msc dostosowany do osoby. Moge robic 8-12 jednostek treningowych tyg
Cześć

podałem namiar na priv :)
Baranek
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 03, 2024 2:08 pm

ndz lut 04, 2024 2:50 pm

Co sądzicie o gotowych planach z garmina ? Są 2 dystanse i 2 poziomy zaawansowania. Korzystał ktoś ?
pept
Posty: 7
Rejestracja: pn gru 19, 2022 10:50 am

wt mar 12, 2024 12:50 pm

Na początek warto spróbować. Z czasem sam będziesz wiedział, czego Ci tam brakuje, co trzeba zmienić/dołożyć.
Zresztą - jak w każdej aktywności mądrzeje się z czasem.
ODPOWIEDZ