5h Ironman 70.3

Wszystko, co dotyczy treningu więcej niż jednej dyscypliny
scott_mtb
Posty: 434
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:27 am

śr lis 20, 2019 3:17 pm

Ok - sorki - źle zrozumiałem

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
qbs
Posty: 170
Rejestracja: wt lis 05, 2019 4:29 pm

pt lis 22, 2019 3:19 pm

Dodałbym do tego warunki. ZTCP to kajet w Samorin miał upał a w Malborku przyjemny chłodek. Jak dla mnie to na połówce daje kilkanaście minut różnicy jak nie lepiej
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

pt lis 22, 2019 7:49 pm

qbs pisze:Dodałbym do tego warunki. ZTCP to kajet w Samorin miał upał a w Malborku przyjemny chłodek. Jak dla mnie to na połówce daje kilkanaście minut różnicy jak nie lepiej
Fakt, w Šamorin było ze 28 stopni, aż taki koszmarny upał to nie był, ale podobno wszystko powyżej ok. 12 stopni powoduje pogorszenie wyniku. I tłuści mają gorzej niż chudzi. I zimnolubni gorzej niż ciepłolubni. W Malborku było 15 stopni.

Ale nie przez temperaturę zaliczyłem w połowie roweru w Šamorin bombę, a już wcześniej czułem, że z docelowej mocy nici. Na biegu początek był wręcz najgorszy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
kik_81
Posty: 34
Rejestracja: śr lis 06, 2019 9:35 am

czw lis 28, 2019 8:43 am

Czy to będzie debiut?

Jeżeli nie to podaj co tam wykręciłeś i będzie prościej ocenić.

Bo ktoś z przeszłością sportową robi 5h praktycznie treningowo. A taki typ jak ja bawi się już 5ty rok i 4ki z przodu nie widać...z drugiej jednak strony porzuciłem walkę na wynik 2-3 lata temu gdy pojawiły się kontuzje.
--------------------------------------------------------------------------------------------
PIONA
hobbes
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 20, 2019 12:56 pm

śr gru 25, 2019 8:00 am

Jeśli jeździłeś już rower w 2h20min to złamanie 5h nie będzie żadnym problemem nawet z mniejszej liczby treningów. Do takiego poziomu na rowerze wrócisz dość szybko a zakładając że T1+T2 to max 8min, zostaje Ci ponad 2h30 na pływanie i bieg. Luzik.

Zważywszy też że miałeś kontuzje kolana to jest bezpieczniej oprzeć łamanie 5h o rower mocny. Bieganie bardziej kontuzjogenne plus życiówkę na 10k masz słabą więc tu czekałoby Cię mnóstwo pracy.
Triangle Sports
ODPOWIEDZ