dobre 22-tyg. plany do olimpijki/70.3/140.6 za $30 (do końca kwietnia)

Wszystko, co dotyczy treningu więcej niż jednej dyscypliny
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

czw kwie 15, 2021 9:59 am

"Mój" trener Mikael Eriksson dorzucił do swojej oferty planów w Trainingpeaks plany dla zaawansowanych do olimpijki, połówki i pełnego.

Do tej pory miał tylko plany dla początkujących.

Kto śledzi mój dziennik, ten wie, jak bardzo jestem zadowolony z dotychczasowej realizacji planu do połówki dla średniozaawansowanych (konkretnie jego części rowerowej i biegowej).

Do końca kwietnia Mikael oferuje 60% zniżki "for early adopters" - kod rabatowy to ADVANCED. Po zastosowaniu kodu plan kosztuje 30 USD zamiast 75 USD.

Przejrzałem plan do olimpijki i gdyby nie przełożenie Samorin na koniec sierpnia, to pewnie jechałbym z nim od czerwca, ale i tak go kupię, żeby mieć go na przyszłość.

Link do planu do olimpijki w wersji z mocą na rowerze i tempem na biegu (są też inne wersje dla osób bez pomiaru mocy): https://www.trainingpeaks.com/training- ... r-run-pace
Wszystkie plany: https://www.trainingpeaks.com/coach/mik ... iningplans

P. S. To nie jest reklama, ponieważ nie daje mi żadnych korzyści. Po prostu jeśli tylko ja zdecyduję się na te plany, to nie będę miał się z kim ścigać ;)
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

czw kwie 15, 2021 10:17 am

Dzięki @Kajet za info.
Ja osobiście tu widzę jeden problem dla przeciętnego "zjadacza chleba" -

"On average, the plan has 13h50m of training per week (...) The plan starts at 9h20m (+- about 1h) and the biggest week(s) of the plan is 16h (+- about 1h15m). "
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

czw kwie 15, 2021 10:39 am

endi8888 pisze:
czw kwie 15, 2021 10:17 am
Ja osobiście tu widzę jeden problem dla przeciętnego "zjadacza chleba" -

"On average, the plan has 13h50m of training per week (...)
Jasne - dla mnie za dużo, ale śmiało można z tego wyjąć godzinę roweru i godzinę biegania, a pływanie skorygować do swojej "normalnej" objętości. Mamy 4 rowery i 4 biegi w tygodniu, w tym dużo pracy w tlenie, a część treningów rowerowych została wręcz oznaczona jako "optional", inne są opisane jako zakres (np. w planie masz 2:15 roweru, ale w opisie jest "2-3h", więc możesz zrobić 2h). Dodatkowo częścią tych 13,5h (i 16-godzinnego szczytu) są treningi siłowe

Po odjęciu jednego roweru i jednego biegu w tygodniu, zmniejszeniu pływania do 2h i wyrzuceniu treningu siłowego można się spokojnie zakręcić w okolicy 9-10h tygodniowo ze szczytem w okolicy 12h, przy czym nawet wtedy większość roboty będziesz robić na stosunkowo niskiej intensywności.

Chcę kupić plan advanced, bo chcę tych (nielicznych, ale ważnych) trudnych treningów, które w wersji intermediate są łatwiejsze. Jako absolwent Trainerroad jestem przyzwyczajony do otrzymywania raz na jakiś czas łomotu i to u mnie działa. Jeśli skrócę wyjeżdżenie z 3h do 2,5h, krzywda mi się raczej nie stanie.

No i 45 USD piechotą nie chodzi ;)
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

czw kwie 15, 2021 8:20 pm

Popatrzę jeszcze. Cena jakby nie patrzeć dobra😉 no i skoro Kajet chwali to może zakupię "na półkę"...
ODPOWIEDZ