Jak znaleźć w TrainingPeaks... (podstawowe pytania, pomóżcie)

Wszystko, co dotyczy treningu więcej niż jednej dyscypliny
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

pn lut 01, 2021 10:11 pm

Koleżanki i koledzy!

Mam TrainingPeaks premium (na miesiąc) i sprawdzam, czy chcę kupować roczną subskrypcję, czy zostać przy SportTracks.

Czy w TP (na stronie www lub w aplikacji na telefon) mogę jakoś sprawdzić miesięczną objętość (czas) treningu? Widzę tylko podsumowanie tygodnia w kalendarzu, natomiast na pulpit mogę sobie wciągnąć co najwyżej wykresy z objętością tygodniową lub dzienną.

Druga rzecz, której mi brakuje - liczba kilodżuli wyciśniętych z każdego treningu. Mogę sobie kJ podsumować według tygodnia czy dnia. TP pokazuje dziwne liczby. Może mam coś źle ustawione - chcę wiedzieć, dlaczego akurat 5 tys. kJ. Próbuję sprawdzić, który trening ile wygenerował, ale w analizie konkretnego treningu nigdzie nie widzę liczby kJ. Jest to gdzieś?

Porównać dwóch treningów, rozumiem, nie jestem w stanie?
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

wt lut 02, 2021 12:05 pm

Hej,

ja co prawda używałem TP w dość podstawowym zakresie i już zrezygnowałem z Premium na fali kasowania "nadmiarowych" subskrypcji ale z tego co pamiętam to:

1. Możesz sobie wrzucić na Dashboard takie coś jak Fitness Summary i tam chyba jest podsumowanie czasów treningu Total, dystansu, TSS w rozbiciu na mce.
2. KJ to ja nigdy nie liczyłem ale śmiem wątpić czy TP coś sam tu liczy czy bazuje na danych otrzymanych podczas synchro od Garmina....
3. Porównywania dwóch treningów nie widziałem w TP.

Popatrz sobie co jest dostępne w Charts Library - każdy z wykresów można sobie konfigurować dodatkowo. (Przeciągasz na dashboard i w prawym górym rogu są Opcje)
Ja używałem głównie Performance Management...

Czy znajdziesz to czego szukasz - nie wiem;) ale pobawić się można.
ODPOWIEDZ