co zrobiłeś dziś lub wczoraj ;)

Wszystko, co dotyczy treningu więcej niż jednej dyscypliny
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

pn sty 24, 2022 3:27 pm

Mam kwalifikacje na ME w Olsztynie : Uprzejmie informujemy, że została Pani zakwalifikowana na Mistrzostwa Europy i tym samym dołączyła do Reprezentacji Polski na te zawody. GRATULUJEMY!

Może już nie być takiej szansy, z drugiej strony to olimpijka. Z moim plywaniem :cry:. W maju zimnoooo
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

pn sty 24, 2022 4:53 pm

Z jednej strony tak jak piszesz takiej szansy może nie być i warto skorzystać. Co z tego że nie Twój dystans, ktoś tam w 2021 na krótkich dystansach radził sobie super ;)

Z drugiej kawał pieniążka trzeba wyłożyć, zimno i olimpijka. Pomyślało tak dużo osób jak Ty...według mnie warto!

Jak $ pozwala to nic nie stoi na przeszkodzie! Graty za kwalifikację no i powodzenia. Będę co prawda wyciskał z siebie co się da na 1/4 Diablaka wtedy więc kciuków trzymał nie będę.
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

pn sty 24, 2022 9:39 pm

Dziękuję, choć zdaję sobie sprawę z tej mojej "kwalifikacji" :)
Fakt, chyba krótkie dystanse mi wychodziły lepiej, no ale tutaj zawody na krótkich gdzieś w Montrealu :).
Zapewne te zawody skomplikują plan roczny i przygotowania do głównych zawodów (w 1 części sezonu to 1/2 w Charzykach w czerwcu) - no a może nie, nie gadałam jeszcze z szefową.
Kasy sporo sobie liczą, nawet odliczając strój . Tyle znaków zapytania ..... :)
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

wt sty 25, 2022 3:40 pm

Miałem podobne rozkminy czy brać pod uwagę branżowe zawody, również na dystansie olimpijskim- jednak bez draftu. Z tej konkretnej federacji rzadko zdarzają się zawody w Europie więc trzeba skorzystać!
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

czw lut 17, 2022 9:38 pm

10 lat temu miałem operowany bark ze względu na niestabilność stawu. Regularnie mi wypadał i wskakiwał. Zoperowałem, był spokój aż do czwartku 3.02. Pomagałem córce wejść na wyciąg, złapać tzw. „talerzyk”, pociągnęło i znów wypadł, ale dość szybko wrócił na swoje miejsce. Myślałem, że wszystko ok. W poniedziałek wieczorem po rowerze poszedłem pod prysznic i….wypadł. Ni ch…nie chciał wejść. Ból jak skurw…., 1,5h czekania na karetkę na podłodze w łazience, bo nie mogłem się ruszyć. Po ketonalu jakoś mnie zapakowali i już po 4 godzinach miałem nastawiony (w znieczuleniu ogólnym). Masakryczny ból. Nie wiem co z sezonem, raczej w plecy. Półmaraton Warszawski odpuszczam, nie ma sensu. Zapisany jestem na szczęście póki co na jedne zawody tylko (przepisany Poznań). Jakoś się ociągałem i w sumie dobrze. Teraz muszę zrobić diagnostykę, pewnie czeka mnie ponowna artroskopia, 6 tyg. unieruchomienia, rehabilitacja i zaczynamy od nowa. Może na jesień ze wszystkim zdążę.
Coś początek tego sezonu treningowego nie najszczęśliwszy
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

czw lut 17, 2022 10:26 pm

O kurde, masakra, współczuję. Mam nadzieję, że jeszcze nie stracony sezon, wykurujesz się.
Czeskom
Posty: 107
Rejestracja: pn sty 03, 2022 2:14 pm

czw lut 17, 2022 11:54 pm

Ale szit!!
Współczuje,
ale kręcić na trenażerze będziesz mógł wcześniej?
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

pt lut 18, 2022 5:16 am

Zdrowia @robertino.
Niedobrze ale miejmy nadzieję, że co Cię nie zabije to wzmocni😉
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

pt lut 18, 2022 6:22 am

Masakra… trzymaj się.
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
scott_mtb
Posty: 434
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:27 am

pt lut 18, 2022 6:59 am

Zdrówka - jesteś dobrym pływakiem więc może jeszcze się uda w tym sezonie wystartować ...a jak nie to na spokojnie - świat się nie kończy - sezon na lajcie - dobrze zaleczyć i w kolejnym docisniesz

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ