Był Poliż

Dyskusje o wszystkim i o niczym, wzajemne komplementy i docinki :)
lola
Posty: 209
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:40 pm

pn lip 04, 2022 8:04 am

I nie ma Poliża :(Obrazek

Wysłane z mojego SM-A725F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

pn lip 04, 2022 8:31 am

Zobaczymy czy poliżerska zagrywka czy faktycznie coś jest na rzeczy. Jednej strony problem żaden by kliknąć na fb "zgłoś" i inne takie. Do tego osobiście jakby ktoś takie wpisy robił to od razu ban i że hejt. A na poliżu dać komentarz i się pośmiać to każdy odważny :lol:

Jeżeli to koniec rumakowania to trochę szkoda bo strona potrafiła wykazać się prostowaniem rzeczywistości, która byłą zakrzywiana przez różnych ludzików.

Pierwowzór typowo kolarski za to działa już dosyć długo a tam też były niezłe aferki kręcone.

Z resztą jakiś czas temu sam działałem z jedną stroną, która została założona i prowadzona w sposób podobny w stosunku do mojego nauczyciela i trenera. Poszło kilka komentarzy o zgłoszeniu sprawy na Policję, wiadomości o podobnej treści oraz wspomniane kliknięcia "zgłoś" od masy ludzików i stronka zniknęła.
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

pn lip 04, 2022 10:18 am

Szkoda, czasem przeginali ale w większości się zgadzałam.
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

pn lip 04, 2022 3:48 pm

FireTriFighter pisze:
pn lip 04, 2022 8:31 am
Zresztą jakiś czas temu sam działałem z jedną stroną, która została założona i prowadzona w sposób podobny w stosunku do mojego nauczyciela i trenera. Poszło kilka komentarzy o zgłoszeniu sprawy na Policję, wiadomości o podobnej treści oraz wspomniane kliknięcia "zgłoś" od masy ludzików i stronka zniknęła.
No ale Poliż jest wg Ciebie hejterską stroną?
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

pn lip 04, 2022 7:58 pm

FireTriFighter pisze:
pn lip 04, 2022 8:31 am
Jeżeli to koniec rumakowania to trochę szkoda bo strona potrafiła wykazać się prostowaniem rzeczywistości, która byłą zakrzywiana przez różnych ludzików.
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

pn lip 04, 2022 9:13 pm

Ok. Jasne.

Btw jestem tego samego zdania. Na początku nie byłem przekonany, ale potem jakość żartów wzrosła. Wzrosło także natężenie absurdu w autopromocji niektórych celebrytek triathlonowych :lol:

Poza tym kto nie ryzykuje, ten nie żartuje. Co któryś żart zawsze będzie niesmaczny czy mało śmieszny.
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
arthuroo
Posty: 98
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:35 pm

wt lip 05, 2022 10:33 am

nie znam sprawy, i niech tak zostanie, pytam tylko co autor miał na myśli pisząc "ich czci" ?

Przypominając, z definicji słownika PWN:
1. «oddawać cześć religijną»
2. «otaczać wielkim szacunkiem»
3. «oddawać hołd, okazywać pamięć»
4. «obchodzić jako święto»
Awatar użytkownika
KamilN
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 05, 2019 6:04 pm

wt lip 05, 2022 11:37 pm

arthuroo pisze:
wt lip 05, 2022 10:33 am
nie znam sprawy, i niech tak zostanie, pytam tylko co autor miał na myśli pisząc "ich czci" ?

Przypominając, z definicji słownika PWN:
1. «oddawać cześć religijną»
2. «otaczać wielkim szacunkiem»
3. «oddawać hołd, okazywać pamięć»
4. «obchodzić jako święto»
autor miał to na myśli co mu kancelaria reprezentująca "celebrytów" kazała wstawić. Co ciekawe Dawid też zniknął z sieci a kilka godzin wcześniej jeszcze śmieszkował, że 1/3 ekipy została zdemaskowana.

sama strona potrafiła jechać po bandzie, ale wykorzystywała to co dali jej sami zainteresowani i raczej nie mijała się z prawdą.

Jak zobaczyłem posta z Wilkiem i tym drugim z podpisem "Robert jedzie na Hawaje, co prawda nie ten z lewej, ale ten drugi" to parsknąłem śmiechem :lol:

Ciekawe czy kiedyś się dowiemy co się stało?
Triathlete - A person who doesn't understand that one sport is hard enough!
lola
Posty: 209
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:40 pm

pt lip 08, 2022 3:49 pm

Spieszmy się robić screeny, bo oryginały tak szybko odchodzą - profilu Poliża już w ogóle nie ma ...

Wysłane z mojego SM-A725F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

pt lip 08, 2022 4:53 pm

Ja nieco sądziłem, że to taka podpucha i po Bydgoszczy wrócą, ale jak widać w końcu ktoś nie odpuścił i koniec rumakowania. Trochę z kolei dziwne, że analogiczny profil o charakterze stricte kolarskim działa bez zacięcia.

Wysłane z mojego moto g(9) power przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ