Dodatkowa opłata do pakietu startowego za zdjęcia

Wszystko, co związane z działaniem Forum TriathlonLife

Czy jesteś za dodatkową opłatą do pakietu startowego i dostęp do zdjęć?

Tak
4
57%
Nie
0
Brak głosów
Zależy od kwoty
3
43%
 
Liczba głosów: 7
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

ndz lip 03, 2022 10:10 pm

Hejka. Dziś w Suszu na zawodach zagadaliśmy się z fotografem, który robi zdjęcia m in dla maratonmanii. Te zdjęcia są jak wiadomo dość drogie, mało kto je kupuje. Jest propozycja, by do pakietu startowego doliczane było np 10 zł i wówczas dostęp do własnych zdjęć w cenie. Opcja tylko, by każdy jednak miał ta dopłatę do zdjęć. Moim zdaniem fajna opcja. Czasami 1 fajne zdjęcie jest w pakiecie, no ale 19 zł trochę sporo. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

pn lip 04, 2022 2:30 pm

za 10zł za swoje fotki, to nawet bym się zdecydiwał. Faktycznie nigdy tych płatnych nie biorę. Ze 2 razy mi się zdarzyło kupić dawno temu

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

pt lip 15, 2022 8:07 am

Po Bydgoszczy bym się jednak drugi raz zastanowił czy dopłata jest adekwatna do tego co otrzymujemy. Zauważalne są różnice jeżeli chodzi o ilość oraz same foto. Przykładowo mnie ustrzelili na rowerze- około 6 fotek strzelonych w czasie 1s, plus jedno z innego miejsca. Z wody z kolei z racji, że wychodziłem za kimś i po drugiej stronie w stosunku do fotografa to mnie nie ma ;) Kwestia więc ceny. Żeby nie było, dwie fotki bardzo spoko, ale część ludzików miała lepiej. Natomiast zawodnik z 1/8 z numerem 16 :D z kolei został ustrzelony tylko w jednym miejscu na rowerze i to od tyłu.

Dlatego decyzja o dopłacie do pakietu wydaje się być jednak dyskusyjna bo wtedy jakość wykonanej usługi powinna być na takim samym poziomie dla każdego zawodnika/klienta. A przy dużej imprezie niestety o to trudno.
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

pt lip 15, 2022 10:14 am

Bydgoszcz to jednak sporo ludzi i myślę, że w przypadku dodatkowej opłaty, by szanse były równe byłoby więcej fotografów.
Obecnie za 1 zdjęcie np z Susza życzą sobie 19 zł, więc nawet, gdyby było 1-2 fajne zdjęcie to już się opłaca.
ODPOWIEDZ