Witamy na forum! Sytuacja w 5 punktach

Wszystko, co związane z działaniem Forum TriathlonLife
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

wt lis 05, 2019 3:26 pm

Witajcie na forum TriathlonLife.

1. Dziś (5 listopada 2019 r.) forum zostało uruchomione.
2. Jeszcze nie wygląda tak, jak będzie wyglądać (zostanie obrandowane w stylu TriathlonLife itp.), ale działa.
3. Szef TriathlonLife był tak miły, że dał mi uprawnienia admina. Pozakładałem kategorie, fora itp. wg własnego uznania. Propozycje zgłaszajcie w tym wątku.
4. Forum, jak widzicie, działa podobnie jak ś.p. xtri. Powinniście mieć dostęp do podobnych funkcji. Są różnice. Np. avatar może mieć maksymalnie 6 kb :lol:
5. Piszcie proszę jak najwięcej, zakładajcie dzienniki, itp. Spróbuję zrobić na forum jak największy ruch i ściągnąć tu najwytrwalszych bojowników z xtri, ale sam ze sobą gadał nie będę.
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
120
Posty: 135
Rejestracja: wt lis 05, 2019 10:18 pm

czw lis 07, 2019 8:38 am

Nie ma linka ze strony głównej http://triathlonlife.pl/ na forum - porozmawiaj z szefostwem portalu.

W wiadomościach na portalu mogła by się ukazać wzmianka o pojawieniu się forum.


Powtórzę się ale ale proponuje, żeby każdy na starym forum dodał w podpisie dodał informacje o powstaniu i odnośnik do nowego forum www.forum.triathlonlife.pl


Ktoś już o tym wspominał, ale przypomnę Kajetowi, że mógłbyś zrobić akcję spamerską na kilku grupach na Facebooku itp...
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

czw lis 07, 2019 9:01 am

Link na głównej itp. będzie wtedy, gdy będzie docelowy wygląd portalu. Nie będę Was zanudzał szczegółami, ale cośtam się dzieje "w temacie". Dowodem niech będzie to, że pojawiliśmy się na Tapatalku.

Myślę, że z akcją spamerską też lepiej zaczekać na szatę graficzną. Teraz mamy że tak powiem fazę beta, której rozpoczęcie przed "właściwym otwarciem" wybłagałem w związku z sytuacją na xtri, na które już chyba mało kto wchodził. Po prostu jeszcze dwa tygodnie i stracilibyśmy ze sobą kontakt i nie byłoby kogo tutaj z xtri ściągać.
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
cichawodabrzegirwie
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:53 pm

czw lis 07, 2019 12:23 pm

120 pisze:Nie ma linka ze strony głównej http://triathlonlife.pl/ na forum - porozmawiaj z szefostwem portalu.
Link pojawi się na głównej jak zmienie szate graficzną forum (będzie bombonierkaObrazek) - są szanse, że w najbliższy weekend.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opportunities don't happen. You create them.
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

wt lis 12, 2019 10:47 am

No i mamy 50 użytkowników, z czego 29 coś napisało, a 21 nawet więcej niż jednego posta!
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

wt lis 12, 2019 8:16 pm

Cóż..jest lepiej niż przypuszczałem. Moim zdaniem bardzo pozytywnie się to rozwija...oby tak dalej!
lola
Posty: 209
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:40 pm

pt lut 14, 2020 8:29 pm

Wlasnie wszedlem na XTRI. Jakis dramat. Dobrze, ze stamtad ucieklismy.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ