Moderatorzy poszukiwani!

Wszystko, co związane z działaniem Forum TriathlonLife
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

śr sty 08, 2020 11:13 am

Cześć! W związku z atakiem spamu na nasze forum poszukuję kandydatów na moderatorów.

Zadaniem moderatora jest
- kasowanie spamerskich wątków i banowanie spamerów. Użytkownicy mogą zgłaszać spamerskie wątki, moderatorzy widzą je też sami;
- akceptacja postów nowych użytkowników (takich, którzy jeszcze nic nie napisali). Akceptujemy wszystko, co nie jest ewidentnym spamem.

Jedynym kryterium, poza zdrowym rozsądkiem, jest to, aby moderator nie był na naszym forum na przykład od tygodnia. Warto też, żeby czasem tu zaglądał.

Tymczasowo przyznałem uprawnienia moderatorów czterem osobom (nie pytając ich o zdanie), na wypadek gdybym sam nie był w stanie reagować do czasu powrotu z azjatyckich wakacji. Są to @KamilN, @robertino, @olesia i @weekendowy. Dlaczego? Bo Olsztyn, Warszawa, Gdynia i Słupsk to ładne miasta (z wyjątkiem Warszawy) ;)

Zgłaszajcie się tutaj albo na priv. Możemy też zostawić obecny tymczasowy skład, o ile zainteresowani się zgodzą.
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

śr sty 08, 2020 12:10 pm

jak dla mnie OK. dzięki
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

śr sty 08, 2020 12:15 pm

O kurde moderatorą jestem🔫
lola
Posty: 209
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:40 pm

śr sty 08, 2020 4:15 pm

Czy Dolny Slask zasluguje na swoja reprezentacje ;)?
Jesli tak, to zglaszam swoja kandydature :).

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
weekendowy
Posty: 157
Rejestracja: śr lis 06, 2019 9:57 am

czw sty 09, 2020 12:53 pm

...wchodzę w to :arrow: !!! Dzięki!!!
Awatar użytkownika
KamilN
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 05, 2019 6:04 pm

czw sty 09, 2020 6:48 pm

Zielono mi ;)
Triathlete - A person who doesn't understand that one sport is hard enough!
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

pt lut 07, 2020 10:19 pm

@olesia wykonała pierwsze działanie moderatorskie, ukrywając spamerski post.

Bo tak naprawdę to nowi użytkownicy mogli pisać bez ograniczeń wszędzie poza forum "trening ogólny", dopiero teraz udało mi się porządnie zmienić uprawnienia i pierwsze posty nowych użytkowników będą się pokazywać moderatorom do akceptacji lub skasowania (po kliknięciu napisu "Moderacja" na górze oraz po wejściu na forum z takim czekającym postem).

Dolny Śląsk zyskał swoją reprezentację moderatorską w osobie @lola. W końcu jestem chwilowo na Dolnym Śląsku, osobiście tu kliknąłem.

Wygląda na to, że mamy dużo więcej moderatorów niż spamerów. W armii rosyjskiej w latach 90' też było więcej generałów niż szeregowych ;) oby to trwało!
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
ODPOWIEDZ