Indoor Triathlon Series

Tutaj omawiamy przyszłe imprezy multisportowe, biegowe, kolarskie, pływackie
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

śr lut 10, 2021 2:48 pm

Hej,

takie coś się pojawiło:
https://www.ironmanwarsaw.com/pl/aktual ... -do-wyboru

Sprint (600m/15km/3km) pod dachem:

pływanie w basenie, rower stacjonarny + bieżnia.

Zawody w ramach cyklu odbędą się 28 lutego 2021 roku w Warszawie, 7 marca w Gdyni oraz 21 marca w Piasecznie.

Ja się eksperymentalnie mam zamiar wybrać do Wawy i Piaseczna. Zawsze to jakieś zawody;)
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

czw lut 11, 2021 8:47 am

Ja przysięgałem, że nigdy żadnego indoor tri, ale jednak się zastanawiam, czy może by jednak.

Polityka informacyjna organizatora wyjątkowo marna, nawet w regulaminie nie powiedzieli, jak będzie mierzony czas (z T1 i T2? bez?), jak wyglądać będą zmiany itp.
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

czw lut 11, 2021 9:55 am

kajet pisze:
czw lut 11, 2021 8:47 am


Polityka informacyjna organizatora....
Ja bym była ostrożna z tym organizatorem
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

czw lut 11, 2021 11:19 am

olesia pisze:
czw lut 11, 2021 9:55 am
kajet pisze:
czw lut 11, 2021 8:47 am


Polityka informacyjna organizatora....
Ja bym była ostrożna z tym organizatorem
No co Wy... najważniejsze informacje przecież w regulaminie są:

5.6.Publiczne obnażanie się jest zabronione pod karą dyskwalifikacji.
:lol: :lol:

A resztę się ogranie...

A na poważnie: akurat ta impreza za stówkę na lokalnym basenie to nie jest jeszcze jakieś wielkie ryzyko. Ja już po prostu mam taki głód jakichkolwiek startów, że jestem w stanie je podjąć (zapisałem się na WAW).
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

pn mar 01, 2021 8:16 pm

Małe uzupełnienie do Triathlonu pod dachem. Byłem i mam to doświadczenie za sobą.. Mój występ opiszę wkrótce w dzienniku - tu kilka uwag ogólnych.


Po pierwsze i najważniejsze zawody się odbyły
! Miło było poczuć atmosferę rywalizacji i pościgać się z realnymi, żywymi zawodnikami a nie avatarami w jakichś grach komputerowych.
Organizacyjnie było całkiem nieźle – starty falami po 11 osób. Nie było tłoku i sprawny odbiór pakietów. Zasady sanitarne (z tego co ja widziałem) całkiem dobrze przestrzegane. Zawody z chipami na nogę –jak zwykle.

Pływanie odbywało się na basenie 25m – po dwie osoby na torze (każdy pływał swoją stroną więc spoko). Potem przebiegnięcie (piętro w dół) po schodach. Ślisko, ryzyko gleby (a mówią nie biegać na basenie….). T1 – system koszykowy.
Tu dochodzimy do sedna sprawy. Największym nieporozumieniem okazały się rowery dostarczone przez organizatora. Sprzęt typowo do siłowni z oporem magnetycznym i licznikami. Niby były nawet Waty ale co najśmieszniejsze ustawianie większego oporu i zwiększanie Watów nie przekładało się w tym sprzęcie na szybsze pokonywanie dystansu! Lojalnie uprzedził nas o tym wolontariusz.
Skutek był taki, że wszyscy mieli ustawiony najlżejszy opór i odbywały się mistrzostwa świata w kręceniu młynkiem. Po wymyłynkowaniu 15km na największej kadencji jak się dało (Waty były niskie tak czy siak) przechodziło się na bieżnie mechaniczne na bieg. Tu już wszystko działało ok. – tzn. każdy ustawiał sobie prędkość i im wyższa tym szybciej pokonywał 3km.
Na koniec „normalny” sprint do mety, medal Izo itp.

Podsumowując: z rozmów z innymi zawodnikami wynika, że wszyscy mieli podobne odczucia do etapu rowerowego (Bez sensu był). Poza tym całkiem miła odmiana..
Gdyby były normalne zasady – czyli kręcisz na Waty – impreza byłaby całkiem OK a tak można ją rozpatrywać w kategorii trochę dziwactwa.
Zatem jeśli org nie zmieni czego w etapie rowerowym odpuszczę sobie kolejny start w edycji w Piasecznie.
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

wt mar 02, 2021 8:08 am

Dzięki za relację, cóż grubo pojechane z rowerkami.
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

wt mar 02, 2021 9:03 am

olesia pisze:
czw lut 11, 2021 9:55 am
kajet pisze:
czw lut 11, 2021 8:47 am


Polityka informacyjna organizatora....
Ja bym była ostrożna z tym organizatorem
Zanim powiesz "a nie mówiłam?"...

A NIE MÓWIŁAŚ? :lol: :lol: :lol:
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

wt mar 02, 2021 9:20 am

kajet pisze:
wt mar 02, 2021 9:03 am
olesia pisze:
czw lut 11, 2021 9:55 am
kajet pisze:
czw lut 11, 2021 8:47 am


Polityka informacyjna organizatora....
Ja bym była ostrożna z tym organizatorem
Zanim powiesz "a nie mówiłam?"...

A NIE MÓWIŁAŚ? :lol: :lol: :lol:
A powiem: a nie mówiłam :D :D :D
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

wt mar 02, 2021 9:59 am

A mówiłaś! :D
Ale człowiek uczy się TYLKO na swoich błędach. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
karol_k
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 23, 2021 11:10 am

sob sty 01, 2022 9:36 pm

Hej, witam forumowiczów (pierwszy post),

Za 2 tygodnie startuje w Indoor Tri w Gdyni. Trochę mnie zmartwiliście z tymi rowerkami, bo... wiadomo. Ciekawe czy w tym roku wymienią (przeprogramują) sprzęt. Do tych, którzy tam byli - opłaca się brac buty kolarskie z SPD? W sensie - czy dobieg do strefy zmian, żeby zmienić obuwie kolarskie na biegowe nie będzie zbyt dużą stratą czasu?

Czy przed startem każdej fali wyznaczane jest na której bieżni i rowerku będzie się pocił dany zawodnik? Pytam w kontekście tego czy można sobie przed startem np. poprawić wyskość siodełka w rowerku?

Co jeszcze Was zaskoczyło?

Pozdr!!
ODPOWIEDZ