BeKi - mamusia rusza

Tutaj prowadzimy swoje treningowe blogi. Triathlon, duathlon, kolarstwo - co kto lubi!
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

wt kwie 14, 2020 9:38 am

Dzięki ze pomyślałaś :)
Jak u Was z wychodzeniem z domu? „Nielegalnie” idziecie biegać? U mnie na szczęście nie ma z tym problemu no i ja mam tylko pola i lasy wiec już w ogóle luz.. ale ilu „nowych” biegaczy nagle się znalazło na wsi Obrazek
Pływania mocno mi szkoda bo się dopiero uczyłam. Dobra już jak na swoje oczekiwania byłam i dupa. I przyznam ze nie mam żadnych gum nic aby coś łapki trenować, wczoraj wpadłam na pomysł żeby coś zamówić i pływać na sucho przed domem, a małemu zawiąże jakiś sznurek i niech ciągnie za ten sznurek Obrazek
Zwykłe najtańsze gumy z neta jak kupie wystarczy ?

U mnie gdy pogoda dopisuje to biegam codziennie rano z wózkiem, albo idę na rolki z wózkiem i robimy trasy 4-10km,
A rower zazwyczaj 2x w tygodniu gdy mąż zostaje z małym.
Wczoraj 56 km, po górzystym terenie ale czuje moc w nogach. Byłam ze znajomym i tym razem to ja czekałam na niego i jechaliśmy jego tempem. Wiec cieszy mnie to mega.
Dobra kończę bo pamiętnik pisze Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

wt kwie 14, 2020 10:05 am

Pewnie się naraże ale biegam. W Pomorskim bardzo łagodnie podchodzą i chyba widzą trochę bezsens tego zakazu. Ja mam trasę kolo komisariatu i tylko im zawsze dzień dobry grzecznie powiem i nic😊. Mam puste pola obok wiec ryzyko 100 x mniejsze zarażenia niż w markecie.
Do plywania mam takie gumy nowe o mocnym oporze. Miałam dość elastyczne i były za łagodne dla mnie😊. Do tego sporo ćwiczeń na ręce choć wiem ze plywanie i tak poleci u mnie.
Rower tylko w domu. Z kilku powodów. Pomiar mocy mam tylko w czasowce w trenazerze i przeważnie zadania konkrene. Szosa się boję bo gdyby drobny wypadek nawet był to zabieram czas i uwagę lekarzy od tych którzy faktycznie są chorzy. Poza tym teraz to chyba w szpitalu najłatwiej zarazić się wirusem.
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

wt kwie 14, 2020 12:03 pm

Rozumiem, dobre podejście. No i miło ze policja nie robi Ci problemów. kochani.
Ja trenażera nie mam, kupie może na kolejna zimę :p bo podoba mi się ten pomysł jeżdżenia gdzieś po świecie z piwnicy!

Gumy zaraz jakieś sobie zamówię. I koniecznie dorzucę trening siłowy łapek.. dobrze ze chociaż dzieciaka nosze to trochę te ręce pracują
Byłam biegać z małym właśnie.
4 km dziś, nogi ciężkie po wczorajszym rowerze, dziwna pogoda dziś mega zimno ale i gorąco od słońca heh

Dwie znajome już zaczęły pływanie w jeziorach. Wariatki. Mega.
Ja nie mam neoprenu. Podpytam trenera czy ma coś dla mnie bo pieniędzy na to tez nie mam.
Do pracy w ogóle szybciej chce wrócić(finansowo coraz gorzej, nie mam na paznokcie :p), jak mały dostanie miejsce w żłobku i jak otworzą znowu te placówki.. jestem ciekawa jak wtedy z cała organizacja, treningami, obiadami, bycie mamą i żona...
(Atak paniki )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

wt kwie 14, 2020 2:30 pm

Olesia jaki opór masz te gumy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

wt kwie 14, 2020 2:57 pm

Mam gumy jak na załączonej fotce. Opór 2,2 - 6,3 kg i powiem że lekko nie jest :)
Załączniki
gumy małe.jpg
gumy małe.jpg (27.35 KiB) Przejrzano 7492 razy
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

wt kwie 14, 2020 7:52 pm

Olesia a takie coś ?
Adjustments.jpg
Adjustments.jpg (245.46 KiB) Przejrzano 7486 razy
Sorry ze głowę zawracam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

wt kwie 14, 2020 7:57 pm

Ja Ci powiem, że się nie znam :) Niech tu się lepsi pływacy wypowiedzą.
Może i dobre te gumy bo masz kilka ich. Te moje mają jednak takie łapki jak na basen i sobie zahaczam dłonie.

Co do zakupów babskich to ja nabyłam mikser i będę robić to: https://akademiatriathlonu.pl/dieta-jana-frodeno/

Mistrz mnie zachęcił :)
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

wt kwie 14, 2020 8:17 pm

Proszę specjalistów o wypowiedz !

Ja robiłam coś podobnego ale bez wody kokosowej i tez dobre było :)!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

wt kwie 14, 2020 8:35 pm

powinny dać radę. Mają różne stopnie „sztywności”. Tylko sobie zamontuj to na jakiś łapkach, będzie Ci wygodniej trzymać


wysłane z Tapatalk
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

wt kwie 14, 2020 9:29 pm

Dzięki za odpowiedz, tylko ze ja zamówię „jeden rodzaj” bo inaczej mi za drogo wiec wezmę te najlżejsze, albo poszukam czegoś z łapkami bo nie mam.

Koleżanka mnie namawia na bieg na zugspitze ona biegnie 100 km. Ja bym brała ten najkrótszy dystans... 25 km... kusi kusi kusi kusi
(Przełożony start jest na sierpień / pewności tez nie ma czy się odbędzie)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ