BeKi - mamusia rusza

Tutaj prowadzimy swoje treningowe blogi. Triathlon, duathlon, kolarstwo - co kto lubi!
Awatar użytkownika
Szajba
Posty: 492
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:04 pm

śr maja 06, 2020 9:25 pm

Gratki :)
Sprawdzanie się treningowo to świetna motywacja przede wszystkim dla głowy. Każdy PR pcha nas po kolejny PR ;)
When you have to shoot...Shoot! Don't talk

https://www.strava.com/athletes/11696370
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

śr maja 06, 2020 10:23 pm

Dziekuje Obrazek

Wymyślam trochę wymyślam,Obrazek
bo starałam się, trenowałam, dawałam dużo z siebie, bawiłam się nocami z synkiem bo nie chciał spać a i tak wychodziłam na trening, mąż wspierał, budził i wyrzucal z domu na basen, dawało mi to powera mimo zmeczenia, a teraz ta zasrana pandemia.. i nie ma gdzie startować a nie chce tej całej motywacji, satysfakcji stracić :) pierwszy raz w życiu tak mam

Jestem ciekawa jak znowu mój dzień będzie wyglądał gdy do pracy wrócę, ale to jeszcze trochę czasu :p

Dzisiaj był bieg z podbiegami i tabata.

No i rano spacer z małym na bobby car (na plac zabaw! Od dziś znowu otwarte), wiec go pchałam, a żeby jechał prosto to muszę tak nacisnąć na sztangę żeby się podniosły przednie koła Obrazek mam mega fajnego prawego bicepsa Obrazek no i ostatnie 600 m musiałam dzieciaka nieść bo nie chciał iść, nie chciał jechać, chciał na rączki
IMG_2333.jpg
IMG_2333.jpg (42.67 KiB) Przejrzano 7743 razy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

sob maja 09, 2020 9:47 pm

Hej

8.05 wędrówka z nosidłem turystycznym na plecach i dzieckiem :-)
9.05 40 km rower
IMG_2512.jpg
IMG_2512.jpg (72.29 KiB) Przejrzano 7721 razy
Jak będzie dobra noc to rano chce iść na długie bieganie. A jak nie to zostawię temat długiego biegania i jest nowy cel ! Mamy w klubie mistrzostwa na stravie.. segment rower 40 km i segment bieg.. i do super mocnej doświadczonej dziewczyny brakuje mi jakichś 7 min na trasie rowerowej... a bieg.. zarzuciła mega wysoko poprzeczkę bo to 6,6km które poleciała po 4:46 - mistrzostwa trwają do września , wiec ja do września mam czas by pobiec szybciej Obrazek albo chociaż się zbliżyć do jej wyniku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

sob maja 09, 2020 10:16 pm

Ale fajnie masz, tęsknię za górami. Co do biegów to z dobrym planem spoko scigniesz te pannę tylko musisz sensem trenowac. Ja szybko doszłam do takich czasów a jestem trochę starsza, nawet bardziej juz troche😂
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

ndz maja 10, 2020 7:44 am

Pięknie!!! Dla mnie póki co marzenia !
Wskazówki? Jak trenowałas?

W ogóle ile razy trenujesz? I ile godzin? Pracujesz na pełen etat? Rodzina? Wybacz mi za te pytania fascynuje mnie zawsze rozkład tygodnia triathlonistow, mocni ludzie

U mnie większość biegów odbywa się z wózkiem..
faktem jest ze jak biegnę bez wózka to fruwam ale wiadomo jest inaczej na treningach..

Póki co w planie pierwszy trening : 2 km rozgrzewki 3 x100 rytmy
I 3 km po 5 min - zobaczyć czy w ogóle osiągnę ten czas..

Dziś sie nie udało z porannym długim bieganiem - leje.

A wędrówki ahh piekna sprawa z tym małym na plecach - podoba mu się bardzo i nam tez. Targalam go tylko ostatni kilometr, resztę oczywiście mąż ale ja tez chciałam spróbować pod górkę łydki płoną


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

ndz maja 10, 2020 2:29 pm

Szczegóły osobiste na priv. :D
W tym tygodniu pykło 10 h treningu w sumie, jeszcze dziś chcę w jeziorze popływać.

Co do biegów - bieganie z dzieckiem fajne, ale większy postęp chyba jest z systematycznych biegów w zakresach i interwałach (specjaliści niech się wypowiedzą ). Niestety, to boli, czasami bardzo, ale postęp jest duży.
scott_mtb
Posty: 434
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:27 am

ndz maja 10, 2020 4:59 pm

olesia pisze:Szczegóły osobiste na priv. :D
W tym tygodniu pykło 10 h treningu w sumie, jeszcze dziś chcę w jeziorze popływać.

Co do biegów - bieganie z dzieckiem fajne, ale większy postęp chyba jest z systematycznych biegów w zakresach i interwałach (specjaliści niech się wypowiedzą ). Niestety, to boli, czasami bardzo, ale postęp jest duży.
Bazą do jakichkolwiek mocniejszych interwałów VO2max czy biegów okołoprogowych jest zawsze dobrze rozwinięta wytrzymałość i siła biegowa - każdy niby jest taki sam - ma 2 ręce ,głowę i nogi Obrazek ale każdy potrzebuje czegoś innego i inaczej reaguje na konkretne bodźce treningowe Obrazek

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

superfrog
Posty: 169
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:33 pm

pn maja 11, 2020 1:42 pm

Jak sobie radzisz z nosidłem? Jak chodziłem ze swoją małą, to od razu zasypiała i musiałem delikatnie, bo głowa latała w każdą stronę.

A to że leje, to żadna wymówka. Przeszkadza przez pierwsze 500m. Lepiej deszcz, niż upał.
IM Malbork 9:40 5/201
1/2 Bełchatów 4:31 5/78
O Blachownia 2:07 9/236
1/4 Radłów 2:04:18
Ultra 6h 70km
M 2:48
HM 1:18
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

śr maja 13, 2020 5:05 pm

Superfrog - nie umiem wstawić tu filmiku, ale jakbym ci pokazała jak leje to byś z domu tylko czołgiem chyba wyjechał Obrazek

Co do nosidła, nie zasnął, rozglądał się, gadał śpiewał. W tym nosidle jest przed nim taka podusia jakby żeby mógł oprzeć główkę. Ale jak to się ze spaniem wiąże - mogę dać znać dopiero jak zaśnie :-)

Gdy lać przestało to wyszłam na dluuuuuugie spokojne bieganie i wybiegałam półmaraton, ale jak na złość w upale Obrazek 2h11min

Dziś zrobiłam taki trening : 2 km rozgrzewki 3x100 i 3 km po 5:00 Obrazek żeby sprawdzić czy w ogóle dam radę pobiec po 5:00
I udało się Obrazek

Dalej pada :(. Brzydki maj
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

pn cze 01, 2020 10:21 pm

Hej!

Poza rowerem i bieganiem wpadło w końcu pływanie w jeziorze. Aleeee

Zmęczyłam się okropnie już po 50m... serce waliło i się wystraszyłam. Nie wiem gdzie płynę, muszę się skoncentrować na czymś na co mam patrzeć bo czułam się taka zagubiona ObrazekObrazek wiec przeplynelam 300 m i wróciłam do domu.. to tez pierwsze pływanie odkad zamknęli baseny ;/
Boje się ze wszytsko co wytrenowałam przepadło.
Jutro lub pojutrze spróbuje jeszcze raz..

I boli mnie kolano gdy jadę na rowerze :(

Za to bieganie dobrze. Wchodza szybkie (jak na mnie) kilometry. I ostatnio wyszłam sobie tez pobiegać o tak ja czuja bez patrzenia na zegarek i znowu rekord na 5 km padł. Wiec jedynie tu pozytywnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ