co zrobiłeś dziś lub wczoraj ;)

Wszystko, co dotyczy treningu więcej niż jednej dyscypliny
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 913
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

pn lip 24, 2023 2:17 pm

olesia pisze:Złamałam 2:30 na ćwiartce w Przechlewie!!! Jeeeeee! 2:26:38
I to całkiem zacnie! BRAWO!!

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 810
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

śr lip 26, 2023 10:28 pm

Dzięki, wiem, że to się nie przełoży na <5 h na 1/2, no już tym bardziej w Gdyni, ale nadzieja jest :)
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 810
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

ndz wrz 03, 2023 9:28 pm

Tak sobie opiszę, co planuję, może jakieś rady wpadną :)

Sezon tri 1/2 w Borownie zakończony.
Będzie jeszcze półmaraton Gdańsk 24 wrzesień - nie cisnę jednak jakoś mocno do niego.
Był pracowity: MP duathlon Rumia, 3 x olimpijka Stoneman, 1 x 1/4 Przechlewo, 2 x 1/2 IM (Gdynia i Borówno). Ukończone, jedne z sukcesami, inne nie. Wyniki niżej :)
Ten rok był trudny - mniej o wiele trenowania, bo praca do późna. Przełożyło się to oczywiście na wyniki i ogólne samopoczucie na zawodach. Bieg poleciał, rower na tym samym poziomie, o ile nie lepszy niż w roku ubiegłym. Pływanie bez zmian :).


Ten rok będzie lżejszy zawodowo - mam nadzieję.
W planach jak zwykle MP duathlon sprint Rumia, następnie Czempiń dystans średni (a co!).
Nie mam pojęcia, gdzie triatlon - uwielbiam trasę rowerową Gdyni, pływanie w morzu (o ile będzie :) ), więc zapewne Gdynia. Wspaniale też czuję się w Borównie - ten rok jednak pokazał, że 2 tygodnie między połówkami to trochę krótko dla mnie. Zobaczymy jak terminy.
Świetne to Przechlewo, więc pewnie tam 1/4 na przetarcie.
Chcę też poprawić bieg, do listopadowej dyszki w Gdyni za mało czasu na przygotowanie już.

Czekam zatem na plan. Póki co, roztrenowanie (które mi średnio wychodzi, jak co roku :D )
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1182
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

ndz wrz 03, 2023 9:52 pm

Gratuluję udanego sezonu Ola.

Średni w Czempiniu - jak wszystkim - odradzam :lol:
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 913
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

pn wrz 04, 2023 8:41 am

Ja być może w przyszłym roku zajrzę do Gdyni. W każdym razie jest to jedna z opcji. Byłaby okazja do po ownego spotkania :)
Chyba, że się zdecyduję na coś za granicą, bo mnie też ciągnie gdzieś się przejechać w inne miejsce.

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 810
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

pn wrz 04, 2023 2:20 pm

Byłoby super Robert. Ja wiem, że IM jest w cholerę drogi, ale jednak obsługa, zabezpieczenie i klimat niepowtarzalne. Poza tym można się poczuć jak za granicą w międzynarodowym towarzystwie. :) Gdynia ma trudną trasę rowerową, ale fajne jest to, że jest 1 pętla. Też myślałam o zagranicznym starcie, lokalne podwórko już znam :).
Co do Czempina, to kusi, ale wiem, że jest ciężko. Już w Gniewinie, gdzie robiłam trochę krótszy duathlon było umieranie. Namawia kolega, który też pływa tak se (czyli jak ja ), za to rower ma świetny i bieg dość spoko. Zaznaczam, kolega ma 67 lat w kręci po 39 km/h na połówkach :).
lola
Posty: 210
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:40 pm

ndz wrz 10, 2023 4:40 pm

Zakończyłem dzisiaj 5. sezon TRI. W sztafecie 1/8IM w Śremie razem z moim siedemnastolatkiem (pływanie ja, rower on, bieg ja) poprawiamy czas sztafety z Kościana sprzed 2 lat o ok.3.5min, a ja zaliczam najlepsze swoje pływanie od początku startów :).

Wysłane z mojego SM-A725F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 810
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

pn wrz 11, 2023 10:56 am

Super. Fajna sprawa taka sztafeta rodzinna.
Gratulacje
Kosa
Posty: 380
Rejestracja: pt lis 08, 2019 8:39 am

wt sty 02, 2024 7:07 pm

NIE ZROBIŁEM Rapha Festive 500. :D Zabrakło setki z małym wąsem.
Za to pożegnałem rok stówką na szosie (żeby w grudniu tak o jeździć ponad 3 godziny na zewnątrz, jednak to globalne ocieplenie jest faktem chyba :shock: ).
Czeskom
Posty: 108
Rejestracja: pn sty 03, 2022 2:14 pm

pt sty 12, 2024 10:39 am

Ja tez myślałem o dłuższym jeżdżeniu na zewnątrz, ale jakoś cieżko było sie zebrac. Podobnie mam z nartami w kwietniu..
ODPOWIEDZ