co zrobiłeś dziś lub wczoraj ;)

Wszystko, co dotyczy treningu więcej niż jednej dyscypliny
Awatar użytkownika
Willi
Posty: 607
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:46 pm

wt lis 10, 2020 3:37 pm

Dowiedziałem się z naszego forum, że ma być IM w Polsce w Gdyni, podoba mi się to.
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

wt lis 10, 2020 4:50 pm

Willi pisze:
wt lis 10, 2020 3:37 pm
Dowiedziałem się z naszego forum, że ma być IM w Polsce w Gdyni, podoba mi się to.
no, fajnie. Tylko w tych chorych czasach nie wiadomo czy cokolwiek się odbędzie. A zapłacić kilkaset Euro, a potem ich nie zobaczyć :lol: to trochę słabo.
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

wt lis 10, 2020 5:02 pm

Nie radzę wpłacać na razie☺ firma która to organizuje nie zwraca kosztów w przypadku odwołania zawodów.
Ps. Tegoroczna połówka IM w Gdyni zorganizowana był jednak super (może to jednak mojest subiektywne odczucia jako debiutantki ☺).
scott_mtb
Posty: 434
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:27 am

śr lis 11, 2020 10:05 am

Dla mnie te ceny to nadal kosmos(3k za IM) i o ile walczymy o slota to te kilkaset ojro można wybulić ,ale pamiętajmy że to dopiero początek wydatków (dojazd, zakwaterowanie no i w przypadku wywalczenia slota 4k płacimy przy odbiorze monety) które normalnie w TRI się ostro kumulują - boleśnie się o tym przekonałem łapiąc slota do Nicei ,ale z perspektywy czasu muszę przyznać,że było warto - pierwszy start pod szyldem IM za granicą i udział w Mistrzostwach Świata to jest coś co każdy z zakręconych triathlonistów powinien zaliczyć w swojej "karierze" ... a co do naszego podwórka to miałem w planie debiut ,ale po ostatnich akcjach z orgiem (półmaraton, grand fondo) i niepewny los pieniędzy w razie odwołania IM skutecznie mnie wyhamowało - może kiedyś...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

pt lis 13, 2020 2:57 pm

UPDATE od lekarza sportowego:
- odpuścić kolejne 2 tygodnie. Można potruchtać, porobić marszobiebi, obserwować tętno, także spoczynkowe. Wszystko na niskich intensywnościach. Powrót do normalnych treningów zaleca dopiero od grudnia (miesiąc od objawów)
- nikt tak naprawdę nie wie jakie są konsekwencje przechorowania tego wirusa, stąd daleko zalecana ostrożność w aktywnościach
- zlecone echo serca, do wykonania pod koniec listopada - miesiąc od pierwszych objawów. Ewentualnie gdybym czuł ból w klatce podczas spokojnego biegu, to wcześniej.
- prześwietlenie płuc zbędne jeśli nie ma żadnych objawów. Zalecane gdyby pojawiły się duszności

Tak, że tego....przyszły tydzień robię sobie tydzień "rege" po 2 tygodniach przerwy i zobaczmy co na to moje serce i płuca. Bo głowa już bardzo chce pływać, kręcić, biec.
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

pt lis 13, 2020 4:15 pm

Jestem bardzo zaniepokojony. Jak tak dalej pójdzie, będziesz wolniejszy ode mnie.
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

pt lis 13, 2020 4:31 pm

@robertino, słuchaj lekarzy. Ty jesteś Pro to nadrobisz szybko :)
Kolega kolegi :) zrobił w Malborku 1/2 o 15 min dłużej niż normalnie, strasznie się męcząc. Nie wiedział, że ma wirusa. Do dziś ma problemy z nerkami.
Zdrowia życzę!
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

pt lis 13, 2020 4:39 pm

kajet pisze:Jestem bardzo zaniepokojony. Jak tak dalej pójdzie, będziesz wolniejszy ode mnie.
O nie! Być nie może! ;) bez walki się nie poddam


wysłane z Tapatalk
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

pt lis 13, 2020 4:41 pm

olesia pisze:@robertino, słuchaj lekarzy. Ty jesteś Pro to nadrobisz szybko :)
Kolega kolegi :) zrobił w Malborku 1/2 o 15 min dłużej niż normalnie, strasznie się męcząc. Nie wiedział, że ma wirusa. Do dziś ma problemy z nerkami.
Zdrowia życzę!
Słucham, słucham, z wielkim bólem, ale chyba nie mam wyjścia. Mógłbym iść na całość i zaryzykować, ale mam przed sobą jeszcze z 30lat trenowania (może do 70tki dociągnę Obrazek ). Miesiąc nie zrobi mi wielkiej różnicy. A poza tym sezon treningowy się dopiero zaczyna. Na czerwiec zdążę się przygotować.


wysłane z Tapatalk
RafałM
Posty: 215
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:00 pm

pt lis 13, 2020 7:30 pm

robertino pisze:
pt lis 13, 2020 4:41 pm
. Na czerwiec zdążę się przygotować.


wysłane z Tapatalk
Przygotować się przygotujesz ale czy jakieś zawody będą ??
ODPOWIEDZ