BeKi - mamusia rusza

Tutaj prowadzimy swoje treningowe blogi. Triathlon, duathlon, kolarstwo - co kto lubi!
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

wt lis 19, 2019 5:02 pm

Mieszkam w Górnej Bawarii, w maju zazwyczaj piękne lato i chodzimy się kapać i opalać. :)
Ale jak pogoda będzie ble to czeka lipiec i sierpień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

pn gru 02, 2019 11:37 am

Hej
Mój dzienniczek odbiegać będzie stylem i poziomem od Waszych.. tak poczytałam co u Was i dzielą nas lata świetlne, ale zafascynował mnie trening na sucho i motywujące do działaniaObrazek wiec dobrze ze tu trafiłam

Wróciłam z Egiptu. Wybiegane mam 20 km i przepłynięte niecałe 5km.
W tym zrobiłam sobie jeden trening 500m pływania i ruszyłam od razu do biegu na 5km( w marcu chce się spróbować w takich zawodach)
To moja pierwsza zakładka i pierwszy km biegłam na kompletnym haju i ze łzami w oczach jakie to cudowne.
2 km już mi usta schły,
a w 3 km puls poszedł na 190 wiec przeszłam do marszu... tak tak tak - daleka droga przede mną.

W niedziele o 1 w nocy byliśmy w domku. O 8 rano poszłam biegać 4 km i dziwnie gdy jest 33 stopnie mniej niż w sobotę Obrazek
Dziś na 17.30 trening pływacki.
ACA1A778-327E-4CC1-831F-E21EF4D8421B.jpg
ACA1A778-327E-4CC1-831F-E21EF4D8421B.jpg (211.52 KiB) Przejrzano 5569 razy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

pn gru 02, 2019 4:10 pm

Eh, nie wiem czy jesteście Panowie tego samego zdania, ale zdaje się, że nam w ten poniedziałek na forum piąteczek zawitał... ;)

@BeKi prowadzisz jeden z ciekawszych dzienników, i nie chodzi mi nawet o fotę, ale o te przygody z zakładkami, próby wyczuwania swoich możliwości itp.:)
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 809
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

pn gru 02, 2019 4:53 pm

Nie przejmuj się poziomem, nie ma się co równać z facetami i to z takimi co siedzą w tym kilka lat😊 super ze masz motywację i chęci! Powodzenia!
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

pn gru 02, 2019 9:47 pm

Dzięki !

Miałam dziś okropny trening pływacki.
Najpierw nogi 400m (tu mam moc)
Potem była piramida. Nie wiem o co chodziło, ale trener mnie wyciągał co chwile z wody, ze łapy zle układam, ze krzyżuje (cholera jasna!) ze to zle ze tamto... i nakrzyczał na mnie i miałam indywidualne zadania i nie pływałam z pozostałymi.
Męczyłam technikę z deska.. 800 m raz jedna łapa, raz druga... czułam się zle, ze aż się popłakałam po tym wszystkim. Ale wiem ze to konieczne. Chociaż czułam się jak odludek taki. Trener później mnie trochę pochwalił (uwielbiam go ale dziś był na mnie zły.. czuje się jak dziecko)
Rozpływanie za to było bardzo przyjemne po tym wszystkim.
Eeeeeeh

Na pocieszenie zamówiłam sobie nowe okularki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

wt gru 03, 2019 7:25 am

Ma ktoś może jakieś triathlonowe książki pdfy czy forma na czytnik eBook? Poprosiłabym :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
lola
Posty: 209
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:40 pm

wt gru 03, 2019 7:27 am

http://im226.blogspot.com/p/ebook.html

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

wt gru 03, 2019 10:38 am

Dziekuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
BeKi
Posty: 85
Rejestracja: sob lis 16, 2019 7:51 pm

śr gru 11, 2019 8:24 am

Eh u mnie duzo przerwy Obrazek
Ostatni trening to było plywanie w zeszły poniedziałek.
I we wtorek bieg z wózkiem.
11 przerw. W tym 9 na ostatnim, czwartym kilometrze Obrazek puls wzrastał wprost proporcjonalnie do marudzenia wkładu wózka ObrazekObrazek

W środę było pakowanie i czwartek wyjazd do Polski na wesele do Tarnowa do przyjaciółki.. wczoraj wróciliśmy. 1050 km w jedna stronę wiec zmęczeni mocno.

I maluch teraz przeziębiony. I nie śpimy.

Ale na szczęście nie planuje już żadnych wyjazdów do maja. No może w lutym ale to jakieś termy o ile się uda :)
Zle się czuje z moimi brakami w treningu. Chodzę wkurzona i jestem niemiła Obrazek

Dzisiaj środa - trening pływacki. Trener znowu będzie na mnie krzyczał (no jak w podstawówce ) napisze Wam później jak okropnie było Obrazek

Doszły do mnie nowe okularki i słuchawki sony walkman na treningi. Tak na motywacje

I oby nic mi już nie wypadało i żebym realizowała trening. Bo eksploduje wewnętrznie.

I jeszcze domu nie przystroilam na święta, macie świąteczny kicz już wszedzie? Obrazek



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
RafałM
Posty: 215
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:00 pm

śr gru 11, 2019 7:48 pm


BeKi pisze: I jeszcze domu nie przystroilam na święta, macie świąteczny kicz już wszedzie? Obrazek
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie żona wydziargała dopiero 3 gwiazdki na firankę. Także, przygotowania jeszcze w ogóle nie zaczęte :-)

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ