robertino - mój pierwszy...tygodnik

Tutaj prowadzimy swoje treningowe blogi. Triathlon, duathlon, kolarstwo - co kto lubi!
Awatar użytkownika
FireTriFighter
Posty: 1165
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:16 pm

wt maja 19, 2020 12:21 pm

Jest Rawa Mazowiecka, byłem dwukrotnie zawody całkiem ok. Pływanie na dwóch pętlach z kawałkiem biegu na plaży. Rower z hopkami, mało cienia. Bieg jeszcze z mniejszą ilością cienia przy zbiorniku wodnym po agrafce. Płasko, głównie po twardym. Aż ma się ochotę ochłodzić się w zbiorniku.

Na dojazd z Warszawy nie masz co narzekać ;)
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

wt maja 19, 2020 2:01 pm

FireTriFighter pisze:
wt maja 19, 2020 12:21 pm
Jest Rawa Mazowiecka, byłem dwukrotnie zawody całkiem ok. Pływanie na dwóch pętlach z kawałkiem biegu na plaży. Rower z hopkami, mało cienia. Bieg jeszcze z mniejszą ilością cienia przy zbiorniku wodnym po agrafce. Płasko, głównie po twardym. Aż ma się ochotę ochłodzić się w zbiorniku.

Na dojazd z Warszawy nie masz co narzekać ;)
startowałem w Rawie na samym początku przygody i faktycznie były to zawody z draftem. Ale o ile się nie mylę to w zeszłym roku już nie (nie olimpijka). Coś tam do samego końca kombinowali, aż w końcu dla AG było bez draftu z tego co pamiętam.
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

wt maja 19, 2020 4:37 pm

Zawody w Rawie kiedyś były fajne, a w 2018 i 2019 r. już ujnia z grzybnio. Olimpijka z draftem (2019), zakaz kierownic czasowych, egzekwowany wybiórczo (mojego kolegi nie dopuścili, M40 wygrał typ z kierownicą czasową i było jeszcze paru innych) - a to tylko jeden z elementów burdelu.
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

pn maja 25, 2020 3:16 pm

zakończyłem tydzień 3 tydzień PeakPhase1 Czuję w nogach. W sobotę rower połączony z zabawą garminem, na koniec tygodnia wszedł ładny bieg 24km po średnio 4:25. Jedno pływanie na gumach odpuszczone.
TrainingPeaks_PeakPhase1_Week3.png
TrainingPeaks_PeakPhase1_Week3.png (43.05 KiB) Przejrzano 5057 razy
Przede mną tydzień regeneracyjny, do niezawodów w Poznaniu zostało 5 tygodni. Lecę dalej ze swoim planem, żeby zobaczyć w praktyce jak tenże oddziałuje na mój organizm. Będę wiedział w przyszłym roku czego się spodziewać.
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

pn cze 08, 2020 4:31 pm

uzupełnienie wpisów. Tydzień poprzedzający ten poprzedni był rege, więc nie ma w sumie co opisywać :) Takie wchodzą mi najlepiej :mrgreen: :mrgreen:
Zeszły prawie cały udany, bo w niedzielę odpuściłem. W weekend rodzina, rozmowy do późna, w niedzielę się nie zwlekłem rano na bieganie, a wieczorem jak lało i pizgało, to już mi się nie zebrało :roll:
TrainingPeaks_PeakPhase2_Week1.png
TrainingPeaks_PeakPhase2_Week1.png (44.41 KiB) Przejrzano 4873 razy
spoglądam w plan i jest tam widzę luzowanie objętości przed końcem czerwca, gdzie miał odbyć się Poznań.
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

pn cze 22, 2020 1:51 pm

2 tygodnie nic nie pisałem, bo i nic ciekawego się nie działo. Ostatnia faza planu tuż przed zawodami, które się nie odbędą w przyszły weekend. Więc teraz mam tydzień "taper", a potem spróbuję odnowić plan na datę docelową 8 sierpnia. Taką właśnie ze względu na to, że kończę sezon i od 10.08 zaczynam urlop. Do końca września luz, potem przygotowania do nowego sezonu czas będzie zacząć. Mam nadzieję, że z jakimiś zawodami, bo te ostatnie 2 tygodnie bardzo trudno było mi się zmobilizować. Nie chce mi się dociskać, w sobotę wybrałem się na 1,5h rower i zamiast kilku mocniejszych akcentów zrobiłem "coffee ride". No bez namacalnego celu nie wchodzi...
Awatar użytkownika
Willi
Posty: 607
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:46 pm

pn cze 22, 2020 2:08 pm

Oj tak ciężko bez celu jest, co to będzie co to będzie...a jeszcze straszą, że to wszystko nas nie opuści i następny sezon także może być do d.
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

wt cze 23, 2020 12:24 pm

Pany (@Szajba @Willi @superfrog @robertino), nie obraźcie się, ale rozważania o Malborku specjalną interwencją moderatorską przeniosłem na forum "Gdzie się widzimy", po którego pustkach hulał wiatr. Widzimy się tam!!! (Tzn. w oddzielnym wątku na forum ;) )
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
Awatar użytkownika
robertino
Posty: 910
Rejestracja: wt lis 05, 2019 3:46 pm

wt cze 23, 2020 6:47 pm




wysłane z Tapatalk
ODPOWIEDZ