to skomplikowane-karolman sezon 2020

Tutaj prowadzimy swoje treningowe blogi. Triathlon, duathlon, kolarstwo - co kto lubi!
karolman
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 11, 2019 4:23 pm

pn lis 11, 2019 5:13 pm

Imię: Karol
wiek: 41
wzrost: 170
waga: obecnie 74 kg, startowa idealnie byłaby 69-70 kg

Życiówki:
5 km: 20:25
10 km: 41
półmaraton: 1:33:59

1/4: 2:27 - ale z przykrótkim rowerem
1/2: 5:10 (Susz)

Planów startowych na przyszły sezon na razie nie mam. Pewnie będzie to standardowo Charzykowy, Susz, Enea Bydgoszcz i Malbork. Być może jakiś 70.3 jeśli zostanę na dłużej we Francji.
Założenia czytaj marzenia startowe: w nadchodzącym sezonie czysto triathlonowe, czyli 2:25 w 1/4 i 4:59 w połówce. Biegowych celów na razie nie precyzuję.

Nie wiem jak będzie wyglądał ten dziennik ponieważ na chwilę obecną mało co robię w sensie sportowym. Z racji wyjazdu za granicę i z tym związanych obowiązków na wiele nie mogę sobie pozwolić. W planach jest solidne przepracowanie grudnia po powrocie do kraju.Co będzie później to się okaże. Odnośnie planu nie wiem czy iść w TP czy zaufać TR. Widziałem, że odnowili szatę graficzną w TR i stawki mocno poszybowały w górę :) Zawartość i plany treningowe chyba raczej nie uległy znaczącym zmianom. Kwestia do ogarnięcia w kolejnych tygodniach.

Na chwilę obecną zaczynam wracać do biegania i do końca listopada będzie biegane :lol:
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ