Szajba - In Comfort Zone

Tutaj prowadzimy swoje treningowe blogi. Triathlon, duathlon, kolarstwo - co kto lubi!
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

czw wrz 10, 2020 8:04 am

Szajba pisze:
wt wrz 08, 2020 7:39 pm

Mógłbym wynaleźć przynajmniej kilkanaście powodów dlaczego wyszło jak wyszło, jednak w żaden sposób nie usprawiedliwię swojej ignorancji w kwestii przygotowania do samego startu, odżywiania przed startem i w trakcie, odpowiedniego nawadniania i no, tej jak jej tam, pokory przed dystansem.
A propos żywienia - szkoda, że nie wziąłeś tego pod uwagę bo trochę od początku byłeś na straconej pozycji... (sam nawet opisywałem moją "odcinkę" na 1/2 w Ślesinie jak zgubiłem żele...;)

Jeśli wnioski wyciągnięte to następnym razem będzie o wiele lepiej!
scott_mtb
Posty: 434
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:27 am

czw wrz 10, 2020 10:02 am

Gratulacje - a zebrane doświadczenie bezcenne - tylko wyciągać wnioski i nie popełniać tych samych błędów

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Szajba
Posty: 492
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:04 pm

ndz wrz 13, 2020 9:21 pm

endi8888 pisze:
czw wrz 10, 2020 8:04 am
Szajba pisze:
wt wrz 08, 2020 7:39 pm

Mógłbym wynaleźć przynajmniej kilkanaście powodów dlaczego wyszło jak wyszło, jednak w żaden sposób nie usprawiedliwię swojej ignorancji w kwestii przygotowania do samego startu, odżywiania przed startem i w trakcie, odpowiedniego nawadniania i no, tej jak jej tam, pokory przed dystansem.
A propos żywienia - szkoda, że nie wziąłeś tego pod uwagę bo trochę od początku byłeś na straconej pozycji... (sam nawet opisywałem moją "odcinkę" na 1/2 w Ślesinie jak zgubiłem żele...;)

Jeśli wnioski wyciągnięte to następnym razem będzie o wiele lepiej!
Hmm, ależ oczywiście że wziąłem to pod uwagę. Kajet mi świadkiem że wypytywałem co i jak i kiedy i w formie jakiej. Mój błąd był taki że zamiast pytać i rozważać wszelkie za i przeciw powinienem się dzień wcześniej nażreć pod korek, w dzień startu zjeść śniadanie i poprawić z godzinę przed startem a na sam start kieszenie wypchać choćby snickersami.

No nic, lecimy dalej.
Ostatni tydzień spędziłem głównie na wypychaniu z pamięci wyniku niedzielnego startu. Jest nieźle, na ewentualne pytanie jak mi poszło, mogę już bez zastanowienia palnąć że całkiem nieźle, że nieco ponad pięć godzin i że na pudle nie stałem bo były tylko trzy miejsca i nim dotarłem do mety ktoś je zajął i podejrzewam, że dójka z nich wcale się nie ścigała 8-)
Do końca września planuję robić niewiele i raczej rekreacyjnie a od piątego października z kolejnym rokiem na karku wracam do treningów.
Czołem
When you have to shoot...Shoot! Don't talk

https://www.strava.com/athletes/11696370
trzmiel
Posty: 150
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 1:16 pm

ndz wrz 13, 2020 10:53 pm

@szajba

No i ładnie. Dobry debiut Gratulacje. Rower zazdraszczam. Chyba nie ma co pytać czy Malbork za rok ? :D
Awatar użytkownika
Szajba
Posty: 492
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:04 pm

czw wrz 24, 2020 7:17 pm

trzmiel pisze:
ndz wrz 13, 2020 10:53 pm
@szajba

No i ładnie. Dobry debiut Gratulacje. Rower zazdraszczam. Chyba nie ma co pytać czy Malbork za rok ? :D
Dzięki :)
Jak wszyscy tu wiemy, mogło być lepiej ;)
Wczoraj zapisałem się ma powtórkę za rok na tym samym dystansie, będzie więc szansa na urwanie paru minut.

Hmm, zastanawiam się nad wyborem platformy pomocnej w treningach.
Z jednej strony kusi TP gdzie mam możliwość podpiąć się z jakimś "spersonalizowanym" planem, dajmy na to Fast After 50 autorstwa Friela, z drugiej jakieś dziwne przyzwyczajenie do TR, gdzie plan mam wkalkulowany w te 99$ i generalnie pozostaje tylko trenować, choć w połączeniu z pracą zawodową nawet Low Volume wydaje się ciężkim.
Eh, trudny wybór.
When you have to shoot...Shoot! Don't talk

https://www.strava.com/athletes/11696370
RafałM
Posty: 215
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:00 pm

czw wrz 24, 2020 8:26 pm

Weź se @Scotta za trenera. Rower zacznij rzeźbić dopiero od lutego/marca bo i tak w ciągu 3-4 mcy zrobisz optymalną formę. Biegaj i pływaj a potem pływaj i biegaj. (rzuć fajki :D ). W lutym zrób dwa tyg "obozu" pływackiego, tak z 10 - 12 treningów. W sierpniu zaczniesz pływać poniżej 7min/400 (i to grubo) a Malbork przelecisz w 4:50.
scott_mtb
Posty: 434
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:27 am

pt wrz 25, 2020 2:05 pm

RafałM pisze:Weź se @Scotta za trenera. Rower zacznij rzeźbić dopiero od lutego/marca bo i tak w ciągu 3-4 mcy zrobisz optymalną formę. Biegaj i pływaj a potem pływaj i biegaj. (rzuć fajki :D ). W lutym zrób dwa tyg "obozu" pływackiego, tak z 10 - 12 treningów. W sierpniu zaczniesz pływać poniżej 7min/400 (i to grubo) a Malbork przelecisz w 4:50.
Rafał - wiesz,że w życiu to pewne są tylko śmierć i podatki Obrazek

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Szajba
Posty: 492
Rejestracja: wt lis 05, 2019 5:04 pm

sob wrz 26, 2020 12:46 pm

RafałM pisze:
czw wrz 24, 2020 8:26 pm
Weź se @Scotta za trenera. Rower zacznij rzeźbić dopiero od lutego/marca bo i tak w ciągu 3-4 mcy zrobisz optymalną formę. Biegaj i pływaj a potem pływaj i biegaj. (rzuć fajki :D ). W lutym zrób dwa tyg "obozu" pływackiego, tak z 10 - 12 treningów. W sierpniu zaczniesz pływać poniżej 7min/400 (i to grubo) a Malbork przelecisz w 4:50.
Eh, gdyby to było takie proste. O ile nie wątpię w trenerską wiedzę i zacięcie @Scotta, o tyle nie wyobrażam sobie jak poradziłby sobie z takim podopiecznym jak ja :lol:
Dziś jestem zmęczony, jutro pracuję do świtu a od wtorku mam trzy dni wolnego bo pada deszcz i jest chęć na sześć treningów kolarskich ale nie ma takiego mocnego by mnie na zewnątrz, na bieganie wygonił.
When you have to shoot...Shoot! Don't talk

https://www.strava.com/athletes/11696370
Awatar użytkownika
kajet
Posty: 1180
Rejestracja: wt lis 05, 2019 2:15 pm

sob wrz 26, 2020 12:48 pm

Miał pływać luźno, zrobił rower - dwie godziny n 90% FTP... typowa Szajbowa historia ;)
Zaproś tu swoją kuzynkę lub wujka - będzie weselej.
www.enduhub.com/kajet
scott_mtb
Posty: 434
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:27 am

ndz wrz 27, 2020 9:54 am

kajet pisze:Miał pływać luźno, zrobił rower - dwie godziny n 90% FTP... typowa Szajbowa historia ;)
ObrazekObrazekObrazek...mam takiego jednego i wczoraj była kolejna rozmowa ostrzegawcza Obrazek

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ