wgtw88 - dziennik treningowy

Tutaj prowadzimy swoje treningowe blogi. Triathlon, duathlon, kolarstwo - co kto lubi!
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

pn sie 17, 2020 1:20 pm

Gratulacje za wynik i pozdrowienia dla współumęczonego upałem w Ślesinie!
Awatar użytkownika
Willi
Posty: 607
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:46 pm

pn sie 17, 2020 7:54 pm

Pozdrawiam i gratuluje i jeszcze wspomnę o mega pakiecie końcowym worek plastikowy a w nim, medal, drożdżówka, butelka wody, butelka energetyka żelki dwie paczki, worek do ręki na mecie i wypad z strefy, he dobre.
wgtw88
Posty: 181
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:10 am

wt sie 18, 2020 10:53 am

Willi pisze:
pn sie 17, 2020 7:54 pm
Pozdrawiam i gratuluje i jeszcze wspomnę o mega pakiecie końcowym worek plastikowy a w nim, medal, drożdżówka, butelka wody, butelka energetyka żelki dwie paczki, worek do ręki na mecie i wypad z strefy, he dobre.
Eee, ja nawet nie zwracam uwagi na te pakiety startowe. Po zawodach zawsze wchodzi duża pizza;) Poza tym cieszę się, że można w końcu startować.
Bol przemija, wynik w internecie pozostaje na zawsze :D

https://www.strava.com/athletes/39890761
wgtw88
Posty: 181
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:10 am

ndz sie 30, 2020 9:48 pm

Nieporet 29.08




Mala zmiana planow - jestem dosc wysoko w klasyfikacji garmin iron na 1/8, a dodatkowo wlicza sie Malbork, na ktory jestem zapisany, wiec postanowilem powalczyc i pojechac do Nieporetu (trzeba miec 4 zawody zaliczone).

Pierwszy triathlon w tym sezonie bez rodzinki, jade z kumplem, ktory tez startuje w trajlonach jako support.

Wyjazd w piatek o 12, na miejscu jestesmy okolo 17 (nie moglbym mieszkac w Warszawie-korki). Szybki check trasy, rower do strefy i do spania.

Zawody znowu o nieludzkiej godzinie - start o 7:45, a strefa rano czynna do 6:45. Jezeli zawody sa o tej godzinie, to budze sie mniej wiecej w polowie roweru :D

Na pobudzenie wzialem sobie sluchawki, odpalam ACDC na full i od razu inny nastroj do start.

Kumpel, ktorego wzialem ze soba jako support bardzo mi pomaga, ogarnia duzo rzeczy - osoba w temacie, ktora nie startuje, ale pomaga bardzo odciaza przed startem, mega komfort.

Rolling start, na starcie okolo 250 osob. Tym razem sie nie patyczkuje i startuje z 3 rzedu;) Plyne swoim nieudolnym kraulem i jestem wyprzedzany, ale plyne swoje z zalozeniem, ze pozniej odrobie. Wychodze z wody z 46 czasem plywania i srednia 1:53/100.

T1 poszla sprawnie. 15 czas - chyba moj najlepszy w trajlonowej karierze :D

Rower - trasa pode mnie. Malo zakretow - mozna sie rozpedzic i trzymac. Padalo, wiec troche mokro. Przed wstawieniem roweru do strefy zmian po napompowaniu detki lateksowej (specjalnie wymienialem je w czwartek na wyscig ze zwyklych) jedna pekla, jechalem wiec na jednej lateksowej i jednej zwyklej - mialem lekkie obawy czy przez noc druga tez nie peknie. W kazdym razie po przejechaniu pierwszych 500m po kostce rozpedzam sie i trzymam srednia na km od 38 do 41. Ostatecznie uzyskuje 26 czas roweru.

T2 tez bez przygod. Support krzyczy mi, ze ruszam na bieg na 28 miejscu.

Biegnie mi sie dobrze. Pierwszy kilometr spokojnie 4:01, drugi 3:54, trzeci 3:57, czwarty 3:53. Coraz mocniej pada. Lapie mnie lekki kryzys, widze przed soba 4 osobowa grupke, ale nie mam juz z czego ich dogonic. Piaty kilometr 4:07, ostatnie 400m (trasa biegowa, podobnie jak rowerowa troche dluzsza) na adrenalinie 3:53. Ostatecznie srednia z biegu 3:58/km.

Zawody koncze na 22 miejscu open. Gorne 10% stawki, wiec jestem bardzo zadowolony.

W srode jedziemy ekipa do Malborka, sobota start i luzuje. Co prawda we wrzesniu mam jeszcze tatra road race, duathlon i triathlon Osiek, ale beda to typowe starty for fun, bez presji na wynik, a potem roztrenowanie.

Ps: dzis bylem z moja 5 miesieczna cora pierwszy raz na basenie, kilka treningow i pewnie bedzie miala szybszegy dowolny niz ja :D
Bol przemija, wynik w internecie pozostaje na zawsze :D

https://www.strava.com/athletes/39890761
Awatar użytkownika
olesia
Mistrzyni Stoneman Triathlon Władysławowo
Posty: 808
Rejestracja: śr lis 06, 2019 10:44 am

ndz sie 30, 2020 9:59 pm

Super relacja. Mała ma już 5 miesięcy? Szybko to zleciało. Syna tez wkrecilam w plywanie, 8 latek śmiga nieźle ale do szkołki nie chce a ja średnio ucze☺.
Dobry suport to cześć sukcesu. Ja na szczęście o sprzęt nie musze się martwić ☺
Gratuluję fajnego wyniku. Rower i bieg to jakiś kosmos
wgtw88
Posty: 181
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:10 am

ndz sie 30, 2020 10:50 pm

olesia pisze:
ndz sie 30, 2020 9:59 pm
Super relacja. Mała ma już 5 miesięcy? Szybko to zleciało. Syna tez wkrecilam w plywanie, 8 latek śmiga nieźle ale do szkołki nie chce a ja średnio ucze☺.
Dobry suport to cześć sukcesu. Ja na szczęście o sprzęt nie musze się martwić ☺
Gratuluję fajnego wyniku. Rower i bieg to jakiś kosmos
Dzieki;) z rowerem bym nie przesadzal, dopiero sie ucze;) chociaz ostatnio smialismy sie z kumplem, ze w marcu 2019, gdy kupilem swoj pierwszy rower i mnie edukowal to zaliczylem 5 gleb pod domem nim ruszylismy probujac wpiac buty w pedaly :D

Tak, 5 miesiecy, powazny wiek;) caly czas sie smiala w wodzie, wiec chyba cos z tego bedzie;)
Bol przemija, wynik w internecie pozostaje na zawsze :D

https://www.strava.com/athletes/39890761
Awatar użytkownika
endi8888
Posty: 536
Rejestracja: wt lis 05, 2019 9:13 pm

pn sie 31, 2020 8:39 am

Gratulacje! dobra robota.
Awatar użytkownika
qbs
Posty: 170
Rejestracja: wt lis 05, 2019 4:29 pm

pn sie 31, 2020 2:10 pm

Gratulacje!

Ostatnio się napaliłem na lateksowe dętki po obejrzeniu materiału na GTN, ale widzę, że mają też ciemne strony, to już może lepiej nie będę ruszał :D
wgtw88
Posty: 181
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:10 am

pn sie 31, 2020 2:31 pm

qbs pisze:
pn sie 31, 2020 2:10 pm
Gratulacje!

Ostatnio się napaliłem na lateksowe dętki po obejrzeniu materiału na GTN, ale widzę, że mają też ciemne strony, to już może lepiej nie będę ruszał :D
No nie polecam - glownie dlatego, ze przed kazda jazda trzeba je pompowac. Na dluzsza mete irytujace.
Bol przemija, wynik w internecie pozostaje na zawsze :D

https://www.strava.com/athletes/39890761
wgtw88
Posty: 181
Rejestracja: śr lis 06, 2019 11:10 am

ndz wrz 06, 2020 10:03 pm

Z kronikarskiego obowiazku - wystartowalem w Malborku. Zajalem 37 miejsce, spierd*lilem plywanie, t1, rower, t2 i bieg. Czyli rowna forma, z niczego nie jestem zadowolony. Najgorszy start w sezonie. Opisywac startu mi sie nie chce, bo jestem wkur*iony. Coz, czasem tak bywa;)
Bol przemija, wynik w internecie pozostaje na zawsze :D

https://www.strava.com/athletes/39890761
ODPOWIEDZ